שתף קטע נבחר

ניסה לשדוד לוחמת UFC וספג מכות רצח

אדם ברחובות ריו דה ז'ניירו דרש מפוליאנה ויאנה את מכשיר הטלפון שלה וטען שהוא חמוש – היא תקפה אותו והחזיקה אותו עד שהגיעה המשטרה: "אמר שיש לו אקדח, אחר כך הסתבר שהוא מקרטון"

 

השודד אחרי השוד הלא מוצלח (צילום: פוליאנה ויאנה)
כנראה שלא ינסה את זה שוב(צילום: פוליאנה ויאנה)

 

מקרי שוד בברזיל הם דבר שכיח. בכל שעה ביום, בטח באזורים הפחות הטובים של המדינה ובעיקר בפאבלות, אנשים נשדדים לאור יום, אבל לא פוליאנה ויאנה (26). השודד שלה לא רק שלא השלים את משימתו, הוא גם כנראה לא ינסה את זה יותר בעתיד.

 

ויאנה היא לוחמת MMA מוכרת ומחזיקה בקריירה במאזן של 2:10, ב-UFC בינתיים היא עומדת על ניצחון והפסד בודד – את הפרטים הללו לא ידע התוקף שלה שבסוף השבוע האחרון נתקל בה ברחובות ריו דה ז'ניירו בזמן שחיכתה למונית ודרש ממנה את מכשיר הטלפון שלה.

 

פוליאנה ויאנה (צילום מסך)
אל תתעסקו איתה. פוליאנה ויאנה(צילום מסך)


השודד אחרי השוד הלא מוצלח (צילום: פוליאנה ויאנה)
ויאנה הושיבה אותו והם חיכו למשטרה(צילום: פוליאנה ויאנה)

 

זה לא עבד לו כמו שהוא ציפה. "הוא התיישב ליד ושאל אותי מה השעה. אמרתי לו וראיתי שהוא לא מתכוון לעזוב", סיפרה ויאנה ל-MMA ג'אנקי. "אז באותו רגע כבר שמתי את הטלפון שלי בתוך המכנסיים ואז הוא אמר: 'תני לי את הטלפון, אל תנסי להגיב כי אני חמוש'. ואז הוא הושיט את היד שלו לעבר המעיל ל'אקדח' ואני מיד הבנתי שזה רך מדי כדי להיות באמת אקדח".

 

"הוא היה ממש קרוב אליי, אז חשבתי לעצמי 'אם זה באמת אקדח, אז הוא לא יספיק לשלוף אותו'. אז קמתי, נתתי לו שני אגרופים ובעיטה. הוא נפל ואז תפסתי אותו בחניקה אחורית. אחר כך הושבתי אותו איפה שישבנו קודם ואמרתי 'עכשיו אנחנו נחכה למשטרה'".

 

אקדח הקרטון שהחזיק השודד (צילום: פוליאנה ויאנה)
האקדח היה בסופו של דבר מקרטון(צילום: פוליאנה ויאנה)

 

ויאנה המשיכה וצילמה מספר תמונות של התוקף אחרי המקרה, כמו גם את ה"אקדח" המדומה, שהתברר אחר כך שהוא בכלל מקרטון. על פי הדיווח, האדם הפצוע נלקח לבית החולים כדי לקבל טיפול רפואי ו-ויאנה הגישה עדות למשטרה על המקרה.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: פוליאנה ויאנה
התוקף אחרי המקרה
צילום: פוליאנה ויאנה
מומלצים