שתף קטע נבחר

4 הערים בארה"ב שלא ידעת שכדאי להשקיע בהן ב-2019

כרישי הנדל"ן כבר שמעו עליהן, היזמים כבר מאשרים תוכניות עסקיות - עכשיו תורכם לדעת מהן הערים המבוקשות ביותר להשקעה בארה"ב ב-2019. בשתיים מהם כבר תוכלו להשקיע, מ-5,000 דולר ומעלה, עם CoFund X - קרן הנדל"ן החדשה מבית הגשמה

1. מטרופולין וושינגטון די. סי.

עיר הבירה של ארה"ב היא המטרופולין ה-8 בגודלה בארה"ב, וחיים בה כ-5.4 מיליון איש. שוק התעסוקה במטרופולין מאופיין ביציבות ביחס לערים אחרות, ובזכות הבית הלבן שממוקם בדי. סי, הרבה מקומות תעסוקה בעיר הם בחסות הממשלה וגופים הקשורים אליה, כמו סוכנות ה-NSA. גם ענף ההייטק באזור פורח בזכות המיקום האסטרטגי, ומספק מגוון מקומות עבודה לגרים בעיר ובסביבתה.

 

כלכלת המטרופולין היא השישית בגודלה בארה"ב, וב-2014 התוצר הגולמי שלה עמד על 435 מיליארד דולר. בין השנים 2013 ל-2014 נרשמה גדילה ניכרת בשוק הנדל"ן בדי. סי, והשוק ממשיך לשמור על מגמה מראה זו עם סימני עלייה מתונים אך בטוחים.

 

2. מטרופולין שיקגו, אילינוי

במטרופולין שיקגו מתגוררים כ-6.9 מיליון איש, והיא המטרופולין ה-3 בגודלה בארה"ב מבחינת אוכלוסייה, אחרי ניו יורק ולוס אנג'לס. שיקגו ממוקמת בלוקיישן אסטרטגי, במרכז ארה"ב, בצומת כבישים בין-עירוניים מהעמוסים במדינה. נתון זה הופך את שיקגו ליעד נוח עבור חברות ועסקים, בהם חברת התעופה בואינג, המטה של מקדונלד'ס והמטה של ענקית הקמעונאות סירס.

קרן הגשמה  (צילום: shutterstock)
(צילום: shutterstock)

שיקגו נמצאת בצמיחה מואצת, עם הכנסה שנתית ממוצעת של משק הבית הגבוהה ב-13.8% מההכנסה החציונית בארה"ב. חלקם של משקי הבית עם הכנסה של 100,000 דולר ויותר, גבוה באופן משמעותי מהמדינה כולה. על פי אתר הנדל"ן Zillow, מחירי הבתים בשיקגו עלו ב-2.7% במהלך 2018, ומומחי האתר חוזים כי ב-2019 הם יעלו ב-6.4%.

 

3. מטרופולין דאלאס-פורט וורת', טקסס

כ-6 מיליון איש מתגוררים ב-DFW, הלוא היא מטרופולין דאלאס-פורט וורת', הגדולה ביותר במדינת טקסס. 22 מתוך 500 החברות הגדולות בארה"ב של מגזין הכלכלה Fortune ממוקמות ב-DFW, עם הריכוז השלישי בגודלו של חברות בארה"ב, אחרי ניו יורק ושיקגו.

 

במטרופולין נמל תעופה מהעמוסים בעולם, עם קרוב ל-900 טיסות מדי יום, ל-229 יעדים. שמה של דאלאס-פורט וורת' יצא למרחוק בזכות שירותי החינוך והבריאות המצוינים שהיא מציע לחיים בה; ואלפי הסטודנטים שלומדים בעשרות האוניברסיטאות והמכללות במקום נהנים מחיי לילה שכוללים מועדונים, ברים ומסעדות.

 

הודות לכל היתרונות הללו, DFW הפכה ליעד מבוקש להשקעה בנדל"ן, והשוק צומח בקצב מהיר.

 

קרן הגשמה  (צילום: shutterstock)
(צילום: shutterstock)

4. מטרופולין נאשוויל, טנסי

עיר הבירה של מדינת טנסי היא המטרופולין הגדולה ביותר בארה"ב, והאוכלוסייה שבה גדלה במהירות. עם יותר מ-300 חברות בתחומי הבריאות, בהן התאגיד להפעלת בתי החולים הגדול בעולם, נאשוויל ידועה בזכות תעשיית הרפואה החזקה שלה.

 

לרוב חברות הענק הבינלאומיות מרכזים עסקיים בנאשוויל, והיא ממשיכה למשוך אליה עסקים רבים. ב-2017 תפסה נאשוויל את המקום השלישי בארה"ב ברשימת הערים שהציגו את הצמיחה הגדולה ביותר בכלכלה, ו- Zillow דירג אותה במקום הראשון ברשימת ה"שוק הדיור החם ביותר באמריקה", לפני סיאטל ואורלנדו.

 

קרן הגשמה  (צילום: shutterstock)
(צילום: shutterstock)

נאשוויל רשמה גידול בהשקעות נדל"ן, הודות לתוכנית המתאר של העיר, שמתאפיינת במתחמים בעלי שימושים מעורבים, הכוללים משרדים, מגורים, מסחר ובילוי; וכן, בזכות השקעה מאסיבית של העירייה בשטחים ירוקים. שוק הנדל"ן מניע את כלכלת העיר: נאשוויל דורגה ב-2016 במקום השביעי בארה"ב ברשימת הערים האטרקטיביות ביותר למשקיעי נדל"ן.

 

קרן ההשקעות החדשה מבית הגשמה - CoFund X, היא קרן השקעות בפיזור, המאפשרת להשקיע בנדל"ן בינלאומי החל ב-5,000 דולר, במספר השקעות שונות. אחת ההשקעות בקרן היא השקעה בנכס מניב במדינת מרילנד, על גבול וושינגטון די. סי. השקעה נוספת בקרן היא בניית מולטיפמילי בפרבר של שיקגו. חברת הגשמה הוקמה ב-2009 והביאה את בשורת גיוס ההמונים לתחום ההשקעות בנדל"ן. מאז ועד היום, ניהלה החברה 300 השקעות, מתוכן 145 השקעות הסתיימו באקזיטים.

 

רוצים להתחיל להשקיע בשווקי הנדל"ן האטרקטיביים ביותר בארה"ב כבר עכשיו? לפרטים והצטרפות ל-CoFund X, היכנסו>>

 

ההשקעה ב-CoFund X מוצעת באמצעות שותפות ייעודית (הגשמה קופאנד 10 אל פי), על פי תשקיף. המידע והנתונים בפרסום הינם תמצית מן התשקיף הסופי אשר פורסם באתר ההפצה של רשות ניירות ערך (מגנ"א) ואינו מהווה תחליף לעיון בתשקיף. המידע אינו מהווה הצעה לרכישת ניירות ערך של החברה או הזמנה לקבלת הצעות כאמור. ההשקעה טומנת בחובה סיכויים, כמו גם סיכונים בקשר עם כספי ההשקעה, לפרטים בדבר גורמי הסיכון ראו סעיף 7.51 לתשקיף. אין באמור לעיל משום הבטחת תשואה כלשהי. תמורת ההצעה על פי התשקיף הראשון מיועדת להשקעה בשני נכסים. בכוונת הקרן להשקיע לפחות בארבעה נכסים, בכפוף לגיוס עד סכום הגיוס המקסימלי (62.9 מיליון דולר) ולהיתר רשות ניירות ערך לפרסום דוחות הצעת מדף.

 

 

 

 

 

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים