שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  חמישה פיצ'רים שיגיעו בקרוב לוואטסאפ
  נעילת האפליקציה באמצעות טביעת אצבע, שליחת כמה הודעות קוליות במקביל ודירוג אנשי הקשר. אפליקציית המסרים המידיים מתחדשת

  שדרוג אבטחה בדרך: מפתחי וואטסאפ החלו לעבוד על נעילת אפליקציית המסרים המיידיים בעזרת טביעת אצבע. על פי דיווח באתר wabetainfo.com, המידע צץ בעדכון התוכנה האחרון של האפליקציה בגרסת הבטא של חנות האפליקציות גוגל פליי, שם נבחנים הפיצ'רים החדשים.

   

  השימוש בנעילה באמצעות מגנון טביעת האצבע ישפר את יכולת אבטחת המידע ויחסוך ממשתמשים שרצו את הפיצ'ר שימוש באפליקציות צד שלישי על מנת לבצע את הנעילה הזו.

   

  כך צפוי להיראות מנגנון טביעת האצבע בוואטסאפ ()
  כך תיראה הבחירה במנגנון טביעת האצבע בהגדרות וואטסאפ

  על פי דיווחים, הפיצ'ר נמצא כרגע בפיתוח למכשירי אנדרואיד, אחרי שוואטסאפ ניסתה להשתמש בנעילת טביעת האצבע של אפל, Touch ID, וביכולות הנעילה בעזרת זיהוי הפנים, Face ID, אך ללא הצלחה. עוד דווח כי אחרי שחרור הפיצ'ר למשתמשי האנדרואיד הוא ישוחרר גם למכשירי iOS.

   

  האפליקציה צפויה לשחרר פיצ'רים נוספים במהלך השנה, מלבד הנעילה שתעזור לנו לאבטח יותר את הצ'אטים המשפחתיים. בין השאר, במהלך השנה צפויה החברה לשחרר את האפשרות לשלוח כמה הודעות קוליות בבת אחת, כך שיגיעו בסדר שהשולח יקבע מראש.

   

  הפיצ'ר החדש בבטא של האפליקציה ()
  כך ייראה ממשק הפעלת טביעת האצבע בוואטסאפ

  יודעים מי חשוב לכם יותר ומי פחות? וואטסאפ צפויה לשחרר במהלך השנה מערכת לדירוג אנשי הקשר על בסיס תדירות השיחות איתם. על פי דיווחים, ייתכן שהפיצ'ר ישוחרר עוד החודש.

  אחרי שהוסיפה את האפשרות לצפות בתמונות שנשלחו כבר בחלון ההתראות ולא לחכות לפתיחת ההודעה, וואטסאפ צפויה לעשות אותו דבר בקרוב גם עם סרטונים.
   

  בחברה דואגים לנו גם במהלך הלילה וכדי שלא נסתנוור בכל פעם שמגיעה הודעה בזמן שאנחנו בחדר חשוך. בעתיד צפוי לצאת פיצ'ר של "מצב לילה", שלאחר שיופעל ישנה את צבעי הממשק לכהים יותר, ובכך ימנע סינוור או הפרעה למישהו אחר בחדר החשוך.

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים