שתף קטע נבחר

משפחת המוסלמית שמתמודדת בליכוד הודיעה: מתנערים ממנה

בני משפחת תאיה מקלנסווה חתמו על מכתב שמצהיר כי הצעירה שתנסה להתברג ברשימת הליכוד בבחירות אינה מייצגת אותם. "אם תיבחר היא תשמור על שתיקה כמו שרים נוספים", רמזו לשר איוב קרא

 

דימה תאיה קלנסווה הליכוד ()
דימה תאיה

בני משפחת תאיה מהעיר קלנסווה שבשרון הוציאו אמש (רביעי) הצהרה שבה התנערו מהצעירה בת ה-25 שהכריזה על התמודדותה בפריימריז של מפלגת הליכוד לקראת הבחירות.

 

במכתב שפרסמו כתבו קרובי המתמודת: "אנו, בני משפחת תאיה מקלנסווה מודיעים לעם כי אנחנו מתנערים מדימה סיף תאיה זידאן (שמה המלא -ח"ש). אנו מגנים ודוחים באופן מוחלט את כל דבריה שפורסמו בכלי התקשורת. היא לא קשורה אלינו לא מקרוב ולא מרחוק".

 

בני המשפחה הוסיפו כי "כל מה שנאמר על-ידה מייצג רק את דעותיה ולא אותנו. אנו מבהירים שלא ניצור איתה שום קשר ולא נתמוך בה עד שתחזור בדבריה ובדעותיה, ותצהיר אמונים לדת ולעם שהיא שייכת לו באמת".

 

מכתבה של משפחת תאיה מקלנסוו אשר מתמודדת בבחירות לליכוד ()
המכתב של משפחת תאיה

אחד מבני המשפחה אמר ל-ynet: "כולנו מאוכזים ממה שהיא אמרה, זה מראה עד כמה היא חלשה. בדרך הזו היא בחיים לא תתקדם בחברה הערבית, והיא פוגעת רק בעצמה". הוא הוסיף כי "כולנו מכירים את הליכוד ואת העומד בראשו שבתקופתו נהרסו 15 בתים בקלנסווה.

דימה שתקה בתגובה למהלך, וגם אם היא תהיה בליכוד היא תשמור על שתיקה כמו הרבה שרים נוספים", רמז קרוב המשפחה לשר התקשורת איוב קרא ולשרים נוספים.

 

בעקבות התמודדותה בפריימריז אמרה דימה, המתגוררת כיום בכפר מנדא בשל נישואיה, כי בכוונתה לשמור על תדמיתה של ישראל ולהשפיע במגזר הערבי דרך מפלגת השלטון. "כאישה מוסלמית אוכל להציל את המגזר ממי שעושה עוול למדינה", אמרה הצעירה שהצהירה כי היא מתכוונת להילחם גם בתנועת ה-BDS.

 

עם ההכרזה על התמודדותה בירכה דימה גם על עזיבתה של חנין זועבי ואמרה: "חברת כנסת כמוה לא עוזרת ולא מייצגת אותי ועוד הרבה מאוד אנשים".


פורסם לראשונה 09/01/2019 23:12

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים