שתף קטע נבחר

השר קרא: "יש אינטרסנטים שרואים שתפסתי מקום חזק ליד נתניהו"

שר התקשורת, שייאלץ להתמודד ברשימה הארצית בפריימריז של הליכוד, סיפר לאולפן ynet על פגישה שערך עם נתניהו: "הוא אמר שיעשה הכל כדי שאבחר גבוה". לדבריו, "יש מתחרים מבפנים ומבחוץ, בעלי אינטרסים צרים, שרואים שתפסתי מינוף חזק ליד רה"מ"

 

 

ייאלץ להתמודד ברשימה הארצית ולא על המשבצת של המיעוטים, אבל עדיין מאמין שייבחר: שר התקשורת איוב קרא (הליכוד) אמר היום (ב') כי ראש הממשלה בנימין נתניהו הבטיח לו שיעשה הכל כדי שייבחר במקום גבוה ברשימת הליכוד. "הוא אמר שאין לי מה לחשוש כי אני מאוד חזק", אמר השר קרא בראיון לאולפן ynet. "לצערי יש אנשים שמסתכלים בעין פוליטית ובאינטרסים צרים ורואים שתפסתי מינוף חזק ליד ראש הממשלה". צפו בראיון.

 

קרא סיפר על פגישה שערך עם נתניהו ואנשיו: "הוא קרא לי אליו ואמר שיהיה מאחוריי, שהוא יגבה אותי ושהוא יעשה הכל כדי שאבחר גבוה. הוא אמר שאין לי מה לחשוש כי אני מאוד חזק והוא צריך בזכות להביא אותי פעם הבאה לממשלה בתפקיד מרכזי".

 

קרא התייחס להחלטת המפלגה ששר או ח"כ מכהן לא יוכל להתמודד על משבצת הדרוזים: "היום אני ח"כ ושר, כל העוצמות הללו יביאו אותי לקדמת הבמה. אני חושב שלשייך אותי מגדרית או מגזרית, כל הזמן לזרוק אותי לפינה, היא לא נכונה מכיוון שאני נמצא בקונצנזוס בתנועה. אני מעריך שבניגוד לכל האמירות הללו אני אפתיע ואבחר בצמרת".

נתניהו וקרא. "הבטיח שיעשה הכל כדי שאבחר גבוה" (צילום: אלעד גרשגורן) (צילום: אלעד גרשגורן)
נתניהו וקרא. "הבטיח שיעשה הכל כדי שאבחר גבוה"(צילום: אלעד גרשגורן)

איוב קרא בלאומיאדה של הליכוד (צילום: מאיר אוחיון)
קרא בלאומיאדה של הליכוד. "אני נמצא בקונצנזוס של התנועה"(צילום: מאיר אוחיון)

"לצערי יש אנשים שמסתכלים בעין פוליטית ובאינטרסים צרים ורואים שתפסתי מינוף חזק ליד ראש הממשלה. אלו מתחרים ולא מתחרים מבפנים, מבחוץ, מכל הזוויות ומכל הכיוונים", טען קרא. "הקרב הזה קשה אבל אני מאמין ביכולות שלי. מתפקדי הליכוד מחבקים אותי".

 

קרא הוסיף: "הציבור יודע מה המשמעות של הבחירה שלי. את כולם אפשר להחליף, אני היחיד שאף אחד אחר לא יכול להביא את הפן המיוחד שלו. לא רק בחוק הלאום, אלא גם ביוזמות שלי עם מדינות ערב שמי שעקב, כמה שחשבו שזה הזוי – אנחנו היום מבקרים חופשי במפרציות. כשאני דיברתי על זה צחקו, כשאני דיברתי על המנהרות צחקו, כולם התנצלו בסופו של דבר".

 

לדבריו, זכייה שלו במקום אטרקטיבי בפריימריז יכולה להיות תיקון לכך שהמשבצת של הדרוזים דורדרה ברשימה: "אין ספק שאחרי חוק הלאום היה צריך להרים על כפיים את כל הקבוצה הזאת שרואה את עצמה חלק אינטגרלי ממדינת ישראל. יכול להיות שהציבור יאמר את דברו. חברי הליכוד, המתפקדים, יידעו לגבות אותי ובכך אולי יתקנו את המצב".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: אלעד גרשגורן
נתניהו וקרא
צילום: אלעד גרשגורן
מומלצים