שתף קטע נבחר
אתם שיתפתם
  זירת הקניות
  פעוטה ברחה מהבית – וקפאה למוות
  ארה"ב: סופיה ואן שוייק בת השנתיים נמצאה ליד ביתה ללא רוח חיים, בקור של שמונה מעלות מתחת לאפס. "היא יצאה, לא הצליחה לחזור וקפאה"
  פעוטה בת שנתיים מניו המפשייר, ארצות הברית, נמצאה אתמול (ב') ללא רוח חיים כמה מטרים מביתה, אחרי שיצאה ולא הצליחה להיכנס חזרה. הפעוטה, סופיה ואן שוייק, נמצאה יחפה ולבושה רק בכותונת לילה בקור המקפיא בעיירה ניופורט, מעט אחרי השעה 07:00. הטמפרטורה שנמדדה כשהיא נמצאה הייתה שמונה מעלות מתחת לאפס.

   

  עוד סיפורים מהעולם בעמוד הפייסבוק של דסק החוץ

   

  מחקירה ראשונית עלה שהפעוטה עזבה את הבית בכוחות עצמה. הרשויות מסרו ש"היא לא הצליחה לחזור פנימה בכוחות עצמה וקפאה למוות". מפקד המשטרה המקומית ג'יימס בורוז אמר כי "אני לא חושב שזה היה קשה מדי עבור הילדה לצאת".

  סופיה ואן שוייק פעוטה ברחה מהבית ב ניו המפשייר ארה
  "יש דברים שלעולם לא נדע". סופיה(צילום: AP)

  שכנה של המשפחה סיפרה ששמעה קולות בכי לפנות בוקר בשעה 04:00, אך לא ראתה דבר וחזרה לישון. בבוקר היא ראתה את סופיה בתחתית גרם המדרגות המוביל לבית המשפחה. "הבטתי דרך החלון, ראיתי אישה עומדת על המרפסת, גבר בשביל הגישה ומשהו שנראה כמו בובה שוכבת ליד המדרגות", אמרה השכנה. "פתאום שמעתי צעקה, ראיתי אישה שנייה יוצאת מהבית, תופסת את הילדה וחוזרת פנימה".

   

  סבה של הפעוטה אמר שהמשפחה מנסה להבין מה קרה. "זה קשה", הוא אמר. "זו הייתה תאונה נוראה". הוא הוסיף כי מצבה של בתו "נורא. היא איבדה את אחד מילדיה".

   

  הסב הוסיף כי המשפחה עברה לבית לא מזמן וייתכן שנכדתו לא הכירה את המקום. הוא אמר גם שהדלת הקדמית המובילה החוצה הייתה קלה לפתיחה, ולמשפחה לא היה זמן להתקין מנעול טוב יותר. "מצאו אותה בתחתית המדרגות", אמר הסב. "יש דברים שלעולם לא נדע, לעולם לא נדע מה קרה".

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים