שתף קטע נבחר

שתי ניצבות חדשות, חילופי מפקדים בירושלים ובדרום: סבב מינויים בצמרת המשטרה

השר ארדן אישר את המלצות מ"מ המפכ"ל לשורת תפקידים: עינת גיל-צובארי תהיה ראש אגף משאבי אנוש, איילת ירוחם תעמוד בראש אגף תמיכה לוגיסטית. דורון ידיד יפקד על מחוז ירושלים, יורם סופר על מחוז דרום

מפקדים חדשים למחוז ירושלים והדרום, ושתי נשים שקודמו לדרגת ניצב: השר לביטחון פנים גלעד ארדן אישר היום שורת מינויים חדשים בסגל הפיקוד של המשטרה, על פי המלצת ממלא מקום המפכ"ל, ניצב מוטי כהן.

 

את מפקד מחוז ירושלים הנוכחי יורם הלוי, שיסיים את תפקידו במשטרה בתחילת פברואר, יחליף ניצב דורון ידיד, שמגיע אחרי כשנתיים כראש אגף התנועה. הוא בן 54, תושב ירושלים, אב לשלושה, בעל תואר ראשון במדעי החברה ותואר שני במנהל עסקים. בין תפקידיו האחרונים היה גם סגן מפקד מחוז צפון, מפקד מרחב דוד, מפקד מרחב מוריה וראש חטיבת ההדרכה של המשטרה.

ניצב דורון ידיד משטרת ישראל (צילום: דוברות המשטרה)
ניצב דורון ידיד יחליף את ניצב יורם הלוי כמפקד מחוז ירושלים(צילום: דוברות המשטרה)
 

את מקומו של ידיד באגף התנועה יתפוס ניצב אבי אדרי, שבשלוש השנים האחרונות היה המזכיר הביטחוני וראש המטה המבצעי של השר ארדן. אדרי (50) תושב היישוב עדי, נשוי ואב לשניים, הוא בעל תואר ראשון במנהל עסקים ותואר שני במדעי החברה. בעבר היה מפקד תחנת חיפה ומפקד קורס הקצינים של משטרת ישראל.

 

מפקד חדש יומנה גם במחוז הדרומי: תת-ניצב יורם סופר (54) יועלה לדרגת ניצב וימונה לתפקיד אחרי שנתיים וחצי כסגן מפקד מחוז ש"י. סופר, תושב אשקלון, נשוי ואב לשתיים, היה בעבר ראש מנהלת הרכבת הקלה, מפקד בית הספר לשוטרים, מפקד מרחב ותחנות המשטרה בבאר שבע, אופקים ואשקלון.

תנ״צ יורם סופר משטרת ישראל (צילום: דוברות המשטרה)
תת-ניצב יורם סופר יקודם למפקד המחוז הדרומי(צילום: דוברות המשטרה)
 

תנ״צ יוסי בכר משטרת ישראל (צילום: דוברות המשטרה)
תנ"צ יוסי בכר ימונה לראש אגף תכנון וארגון(צילום: דוברות המשטרה)

תנ״צ עינת גיל צובארי משטרת ישראל (צילום: דוברות המשטרה)
תת-ניצב עינת גיל צובארי תמונה לראש אגף משאבי אנוש(צילום: דוברות המשטרה)

תנ
תנ"צ איילת ירוחם תמונה לראש אגף תמיכה לוגיסטית(צילום: דוברות המשטרה)

תנ״צ אמנון אלקלעי משטרת ישראל (צילום: דוברות המשטרה)
תת-ניצב אמנון אלקלעי ימונה לראש אגף שיטור(צילום: דוברות המשטרה)

 

מינוי נוסף הוא של תת-ניצב יוסי בכר (49), שיועלה לדרגת ניצב וימונה לראש אגף תכנון וארגון במשטרה. בשנתיים וחצי האחרונות כיהן בכר כסגן מפקד מחוז תל אביב מזה כשנתיים וחצי.

 

ראש חטיבת האבטחה והרישוי באגף השיטור, תנ"צ עינת גיל-צובארי, תמונה לתפקיד ראש אגף משאבי אנוש ותועלה לדרגת ניצב. היא בת 49, נשואה ואם לארבעה, מתגוררת בסביון, בעלת תואר ראשון בקרימינולוגיה ותואר שני בחינוך. בעבר הייתה ראש מחלקת שיטור וקהילה ודוברת משטרת ישראל

 

אישה נוספת שתועלה לדרגת ניצב היא תנ"צ איילת ירוחם (53) שתמונה לתפקיד ראש אגף תמיכה לוגיסטית. היא בוגרת המכללה לביטחון לאומי, ותפקידיה האחרונים הייתה סגנית ראש אגף הדרכה, סגן ראש אגף התכנון וראש מחלקת משאבים באג"ת.

 

ניצב חדש נוסף יהיה אמנון אלקלעי, שיעזוב את תפקידו כסגן מפקד מחוז דרום וימונה לתפקיד ראש אגף השיטור.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: דוברות המשטרה
תת-ניצב עינת גיל צובארי תמונה לראש אגף משאבי אנוש
צילום: דוברות המשטרה
מומלצים