שתף קטע נבחר

גופתה של איה נמצאה באוסטרליה: "מנסים להבין מה עברה"

איה מסארוה, בת 23 מבקה אל גרבייה, היא הישראלית שעל פי החשד הותקפה ונרצחה באוסטרליה. אחד מקרובי משפחתה סיפר: "קיבלנו הרבה גרסאות ואנחנו מנסים לקבל את הפרטים המדויקים". המשטרה באוסטרליה: "צריכים את הסיוע של הקהילה"

איה מסארוה נרצחה באוסטרליה (באדיבות המשפחה)
איה מסארוה. על פי החשד, הותקפה ונרצחה(באדיבות המשפחה)

איה מסארוה, בת 23 מבקה אל-גרבייה, היא הישראלית שעל פי החשד נרצחה והותקפה סמוך למלבורן שבאוסטרליה. משרד החוץ מסייע בהבאתה לקבורה בישראל.

 

 

"היא גרה בסין יחד עם בני משפחתה וקיבלה מלגה ללמוד שנה באוסטרליה, היא הייתה ממש שמחה שם", סיפר אחד מקרובי משפחתה. "אנחנו בהלם, עוד לא מעכלים שהיא נרצחה ולא יודעים מה עברה שם. שמענו הרבה גרסאות ועד עכשיו אנחנו מנסים לקבל את הפרטים המדויקים".

 

במשטרה המקומית חושדים שמסארוה הותקפה ונרצחה לאחר נסיעתה בחשמלית. "החקירה בשלביה הראשוניים, אנחנו לא יודעים מה הנסיבות", אמר אנדרו סטמפר ממשטרת מדינת ויקטוריה, "אבל לפי החשד האישה הותקפה. אנחנו באמת צריכים את הסיוע של הקהילה בנושא".

הזירה באוסטרליה (צילום: EPA)
המקום שבו אותרה גופתה של מסאורה(צילום: EPA)

הזירה באוסטרליה (צילום: EPA)
(צילום: EPA)

אוהל גדול הוצב במקום שבו נמצאה גופתה של הצעירה הישראלית, בזמן שהשוטרים ממשיכים בחקירת הזירה. לחוקרים, שמנסים לאתר מצלמות אבטחה בבתי העסק הסמוכים, עדיין לא ברור אם היא הייתה בדרכה הביתה בעת שהותקפה.

 

עובר אורח גילה את הגופה ליד מרכז הקניות בבנדורה ב-7 בבוקר, שעון מקומי. במשטרה המקומית ביקשו מכל מי שהיה על חשמלית 86 ממלבורן לבנדורה בין השעות 11 בערב ל-1 בלילה ליצור קשר איתם. "אנחנו מבקשים מכל אחד עם מצלמות רכב, מצלמות אבטחה או כל מי שראה משהו שיכול לסייע בחלק קטן בפאזל הזה ליצור קשר איתנו", הוסיף סטמפר.

 

ממשרד החוץ נמסר כי קונסול ישראל בקנברה ניר ראובינוף והמחלקה לישראלים בחו"ל באגף לעניינים קונסולריים במשרד החוץ מסייעים בהעברת ארונה לקבורה בישראל.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
באדיבות המשפחה
איה מסארוה
באדיבות המשפחה
מומלצים