שתף קטע נבחר

גנץ השיק קמפיין וצחק בסרטון: "דיברתי יותר מדי"

הרמטכ"ל לשעבר השיק את קמפיין בחירות וחשף את סיסמתו: "ישראל לפני הכול". לפיד העלה קמפיין לתיקון החקיקה של הממשלה הקודמת

 

 

מפלגת "חוסן לישראל" בראשות בני גנץ השיקה הבוקר (יום ה') את הפעילות ברשתות החברתיות וחשפה את סיסמת הבחירות: "ישראל לפני הכול".

 

"בשבילי ישראל לפני הכול, הצטרפו אליי ונצא לדרך חדשה כי צריך אחרת ונעשה אחרת", אמר הרמטכ"ל לשעבר בסרטון שהופץ בפייסבוק, וצחק: "נראה לי שדיברתי יותר מדי".

בני גנץ בקמפיין לקראת הבחירות- ישראל לפני הכל (צילום: מפלגת חוסן לישראל )
ססמת הבחירות של בני גנץ(צילום: מפלגת חוסן לישראל )
 

 

 

סקר החדשות 12 שפורסם אמש מעלה כי מפלגת "חוסן לישראל" מתייצבת על 13 מנדטים (לעומת 32 לליכוד ו-14 ליש עתיד). גם לפי סקר "כאן", מקבל גנץ 13 מנדטים.

 

ההתבטאות היחידה של גנץ בנושא הקשור לעמדותיו הייתה ביום שני בסוגיית חוק הלאום. "אפעל לתיקון חוק הלאום", אמר בפתח ביתו בראש העין לקבוצה של פעילי המטה לתיקון החוק. "יש לנו ברית דמים, אבל לא פחות מכך יש לנו ברית חיים. אנחנו צריכים לוודא שביחד אנחנו בונים את השותפות הזו ואת הברית הזו בצורה משותפת כברית חיים, כמו שראוי שיהיה. אעשה כל שביכולתי לפעול למען תיקון החקיקה, שיביא לידי ביטוי את הקשר הזה, את הקשר העמוק והבלתי ניתן לניתוק לא רק בקרב, אלא גם בחיים. לא רק בקושי, אלא גם בטוב. נעשה את זה ביחד".

 

בנוסף הוא לקח חלק בטקס חילופי הרמטכ"לים בין גדי איזנקוט לאביב כוכבי: "זו הזדמנות טובה לברך עכשיו את גדי שזה עתה סיימם את תפקידו והולך מאחוריכם לכיוון הפרק הבא שלו ולאביב שנכנס עכשיו. גדי עשה עבודה נהדרת לאורך ארבע שנים, ושהיו קצה השירות שלו. אני מכיר את אביב. הוא יעשה בטוח ארבע שנים מצוינות, שיהוו קצה הדרך שלו. לי היה כבוד להיות איתם בעבר ואני מאחל להם בהצלחה ולכולנו. תודה רבה לכם".

 

במקביל, יו"ר יש עתיד יאיר לפיד פרסם סרטון שבו "גרס" שורת חוקים שחוקקה הקואליציה כהצהרה שיפעל נגדם אם ייבחר. "את מה שקילקלו, אנחנו נתקן", כתב.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: מפלגת חוסן לישראל
ססמת הבחירות של בני גנץ
צילום: מפלגת חוסן לישראל
מומלצים