שתף קטע נבחר

האפליקציה שמחשבת את רמת האלכוהול בדם

מחשבון שבודק אם מותר לכם לעלות על הכביש, המלצות לערים בחו"ל מ"בני דודים" וכלים ללימוד היסטוריה, אנגלית וידע כללי. סקירת אפליקציות

"גורם אנושי": מחשבון אלכוהול

ערב השנה האזרחית, אירוע משפחתי או סתם ישיבה בבר עם חברים. לא פעם אנחנו מוצאים את עצמנו מתלבטים כמה אלכוהול מותר לנו לצרוך לפני שנעלה על ההגה ואם בכל זאת צרכנו כמות מסוימת מתי האלכוהול יתפנה ממחזור הדם.

 

סקירת אפליקציות (סקירת אפליקציות)

 

דן בן יהודה, מומחה בתחום הגורם האנושי בתאונות דרכים ומניעת שכרות, פיתח אפליקציה שתעזור לכם לקבל תשובות לשאלות האלה. לצורך קבלת התוצאה יהיה עליכם למלא שאלון בנוגע למינכם, לגיל, למשקל, לתדירות שבה אתם נוהגים לשתות אלכוהול ולסוגי המשקאות שצרכתם או שאתם מתכוונים לצרוך. כמו כן, יהיה עליכם לציין מתי התחלתם וסיימתם לשתות.

 

לדוגמה: על פי המחשבון, אם צרכתי בקבוק בירה של 330 מ"ל במשך שעה, אחוז האלכוהול בדמי יהיה 0.01 ומותר לי לנהוג. אולם אם הוספתי לשתות בקבוק וכוסית וצ'ייסר נוספים, כבר אגיע לרמה של 0.13 אחוז אלכוהול בדם.

 

סקירת אפליקציות (סקירת אפליקציות)

 

בהמשך תוכלו להיכנס לכפתור השאלות והתשובות באפליקציה שיאפשר לכם לקבל מידע מפורט על ההמלצות והחוקים בנוגע לשילוב של שתיית אלכוהול ונהיגה, התמודדות עם לחץ חברתי וכו'. היתרון של מחשבון זה על אחרים הנמצאים ברשת הוא שהוא נוצר בישראל ולכן המונחים ברורים לכל משתמש.

 

אנדרואיד

 

Cool Cousin: המלצות לתיירים ממקומיים

לא משנה באיזו עיר בעולם אתם מתכוונים לבקר, באפליקציה הזאת תמצאו המלצות חמות מאנשים שגרים בה או מכירים אותה היטב. תחילה יהיה עליכם להזין את העיר המבוקשת וייפתח בפניכם פיד עשיר של "בני דודים" - אלה הממליצים של האפליקציה - הכולל את תמונתם, הרקע שלהם ופירוט של ההמלצות שלהם על פי קטגוריות: אוכל, קניות, חיי לילה וכו'.

לחצו על כפתור הפלוס ותיחשפו לתוכן המרהיב של כל אחד מהם, הכולל טקסט מפורט ועשיר בתמונות. בראש הטקסט נמצאת מפה שעליה מסומנים בנקודות צבעוניות המקומות המומלצים. למפות אלה תוכלו לגשת בעת הסיור בעיר גם ללא חיבור לאינטרנט.

 

אנדרואיד  

אייפון

 

The History of Everything‏: סרגל היסטורי

בציר הזמן הזה מוזמנים מבוגרים וילדים לנווט, לחקור ולהשוות אירועים היסטוריים מהמפץ הגדול ועד לתקופתנו. תצוגת האירועים מאויירת ומונפשת בגרפיקה נעימה והיא כוללת הרחבות על אירועים ודמויות היסטוריות.

 

אנדרואיד

סקירת אפליקציות (סקירת אפליקציות)

 

 

BBC Learning English‏: אנגלית בריטית

דקדוק, הגייה, אוצר מילים, שיחה ועוד: שפרו את יכולותיכם בשפה האנגלית באמצעות האפליקציה של שירות השידור הבריטי. כאן תוכלו לתרגל מדי יום שיעורים ונושאים המתעדכנים על בסיס יומי. בהמשך תוכלו להשתתף בבחינות ולקבל תוצאות.

 

אנדרואיד  

אייפון 

 

Curiosity‏: לספק את הסקרנות

הצטרפו לקהילה של מיליוני סקרנים מרחבי העולם ולמדו על כמעט כל נושא שעולה בדעתכם באמצעות יותר מ-5,000 מאמרים באנגלית ויותר ממיליון סרטונים. באפליקציה תוכלו לסמן את הקטגוריות המועדפות ולעקוב אחריהן.

 

אנדרואיד
אייפון 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
סקירת אפליקציות
מחשבון אלכוהול
סקירת אפליקציות
מומלצים