שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות

  זהר ליבה פותח שולחן משפחתי

  איך מצליחים להיפגש כל ערב במטבח כדי להכין ארוחת ערב משפחתית, מה אוהבים הילדים לאכול בימי שישי ובאיזה צורה מלבבת יצאה הפיצה שהילדים הכינו? יצאנו לארוחת ערב משפחתית בבית ליבה והתאהבנו

  בשיתוף אסם

   

  קרדיטים: צלמים: חגי דקל, אבי חי. הפקה ובימוי: דולב לשם. כתב: יוני פרוים. מאפרת: עדיה שיפמן. מפקח קול: גילי פרידמן

   

  רגע אחרי שסיכמנו עונה נוספת של "השולחן המשפחתי של המדינה" במסגרת פעילות "שולחן משפחתי", החלטנו להגיע לבקר את משפחת ליבה - אימא אורית שר, אבא זהר וארבעת הילדים, כדי לבלות איתם ולבדוק כמה שמח עושה בלב ארוחת ערב משפחתית משותפת שבה גם הילדים הם חלק מהפעילות במטבח, ולנסות להבין כיצד מצליחים להביא את כולם יחד מדי ערב אל השולחן המשפחתי לארוחה משותפת.מספיק לצפות בווידיאו כדי לראות עד כמה הילדים אוהבים את הפעילות המשותפת, שמחים שהם חלק מההכנה ומשתפים בכל מה שהם אוהבים לאכול.

   

  ערב פיצות בבית משפחת ליבה
  ערב פיצות בבית משפחת ליבה

   

  כזכור לכם פעילות "שולחן משפחתי" מקדמת בישול בריא ושיתוף הילדים בפעילויות המשפחתיות במטבח, אפילו עוד בשלב ההחלטה מה אוכלים וקניות משותפת בהתאם להחלטה המשפחתית. השנה התמודדו 16 משפחות על תואר "השולחן המשפחתי של המדינה" וצוות חיים בריאים של אסם, שכלל את צוות "חיים בריאים של אסם", השפית ועיתונאית האוכל איילת הירשמן, היועצת המשפחתית סיגל קפלן ואורלי פיינה, דיאטנית קלינית ומנהלת תחום התזונה בחברת אסם. הצוות ליווה את המשפחות בכל מנה, בחן את אופן שיתוף הפעולה, טעם את המנות, נתן הערות והארות וגם אסף מסקנות עבור הצופים בבית.

   

  ומה אתם מכינים לארוחת הערב? מחפשים מתכון - כנסו לחוברת המתכונים של "שולחן משפחתי" .

   

  בשיתוף אסם

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  ד"ר רק שאלה
  מחשבוני בריאות
  פורומים רפואיים
  מומלצים