שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות

  דודו זר חוגג 70: "צופה ב'פרפר נחמד' גם היום"

  את יום ההולדת העגול, דודו זר לא יחגוג בישראל, אלא בלוס אנג'לס הרחוקה, לשם עבר לפני מספר שנים כדי להיות קרוב לנכדים. הם אגב, ממש לא צופים ב"פרפר נחמד". ומה דעתו על איחוד של התוכנית המיתולוגית בקרוב? צפו

  דודו זר, שהיה בין כוכבי הילדים הכי גדולים במדינה בשנות ה-80 וה-90, חוגג היום (ג'), יום הולדת 70. האיש והשפם, שאין ישראלי שלא יכול להגיד שהוא "גדל עליו" בתוכנית "פרפר נחמד", עזב לפני חמש שנים את ישראל ומתגורר אלפי קילומטרים מפה, בלוס אנג'לס השמשית. "אני נמצא כאן בגלל אשתי, יש לה פה ארבעה נכדים ושלושה בנים, ולפני חמש שנים החלטנו להיות לידם".

   

  קיבלת הצעות להשתתף בשנים האחרונות להשתתף בתכניות טלוויזיה שונות?

  "לא קיבלתי הצעות מהוליווד, אבל כן היו פניות מהארץ. כמה מצאו חן בעיניי וכמה פשוט לא יצאו לפועל".

   

  בימים בהם היה רק ערוץ אחד בישראל, "פרפר נחמד" היה מדורת השבט לילדים וגם קצת להורים. התוכנית החינוכית שודרה בשעות הבוקר ודנה בדילמות שונות מעולמם של הילדים - באמצעות שיח בין המנחים לבובות. פרט לזר, המשתתפים הקבועים בסדרה היו אפי בן ישראל, עפרה ויינגרטן, עוזי חיטמן ואפילו עפרה חזה. הבובות, שתופעלו על ידי בובנאים, כללו את שבי (השבלול) אוזה (האווזה), נולי (האפרוחה) ובץ (הצב).

   

  אתה צופה ב"פרפר נחמד" עם הנכדים?

  "תתפלא, אבל לא. הם ראו כמה פרקים אבל הם לא מבינים כל כך מה אני אומר על המסך, הם דוברי אנגלית. אני צופה בפרפר נחמד בשביל עצמי".

   

  ואיך אתה מרגיש כשאתה צופה בזה כיום?

  "הרבה פעמים שולחים לי סרטונים רלוונטים לחגים או לימים מסוימים בשנה, ואני נהנה לראות דברים, כשאני נזכר איך עשינו אותם. אני מאוד אוהב את התוצאות".


  יש הרבה מאוד תכניות עבר שחוזרות בזמן האחרון, עושים איחודים או חידושים. אתה חושב שהגיע הזמן ל"פרפר נחמד הדור הבא"?

  "הייתי בא ברצון לפרק איחוד, ואפילו ביקשתי מאוזה ומנולי, אבל בץ ואוזה לא כל כך בעניין, הם רוצים יותר מדי כסף".

   

  אתה בקשר עם מישהו מהמנחים?

  "לא, אבל הם כולם בליבי. אני עוקב אחרי מה שקורה עם אירית ועם אבי ועם איילת, כל מי שהפעיל את הבובות, אני בקשר עם עופרה לפעמים בפייסבוק, מדי פעם, לעיתים רחוקות אני שומע משהו מאפי". 

   

  היית מגדיר את "פרפר נחמד" כשיא הקריירה שלך?

  "זה לא עניין של שיא, עשיתי את זה במשך 24 שנים. זה חלק עיקרי מהחיים שלי".

   

  מה אתה עושה בימים אלה?

  "אני מופיע ועושה ערבי שירה בציבור. אני מאוד מרוצה מהחיים. אני שמח שהגעתי לגיל שבעים, כבר לא יוכלו לכתוב שהלכתי בדמי ימיי או לפני זמני. הכל בסדר. כשזה יבוא, זה יהיה בזמן".

   

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  לאתר ההטבות
  מומלצים