שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות

  בגלל השבת: להקת שלוה תפרוש מ"הכוכב הבא לאירוויזיון"?

  חברי להקת שלוה - אחת הפייבוריטיות לניצחון ב"הכוכב הבא" - שוקלת לפרוש מהתוכנית, לאור העובדה שאם ינצחו וייבחרו לייצג את ישראל באירוויזיון, יצטרכו לערוך חזרות גם בשבת

  לקראת רגעי ההכרעה של "הכוכב הבא לאירוויזיון", אחת המועמדות לניצחון, להקת שלוה, שוקלת פרישה מהתוכנית. זאת, בעקבות החשש שאם תנצח בתחרות ותיבחר לייצג את ישראל באירוויזיון, היא תיאלץ לחלל את השבת עם החזרות האינטנסיביות שיידרשו גם עבודה בשבת.

   

  בהפקת התוכנית הציפו את שאלת חילול השבת עם מתמודדים שומרי מסורת אחרים, וחברי הלהקה - שלדברי גורמים בהפקה לא חשבו שיגיעו רחוק כל כך ויאלצו לדון בשאלה ברצינות - לא הביעו חשש בנושא. אולם, עם הגעתם לשלבים מתקדמים יותר, עלתה השאלה פעם נוספת.  

   

  כבר במהלך צילומי התוכנית לפני כשבועיים, הציפו חברי הלהקה (ששלושה מהם דתיים ושומרי מסורת), את הנושא והעלו את האפשרות בפני הפקת התוכנית על כך שהם עלולים לפרוש בגלל החשש שיחללו שבת, אולם בהפקה הבטיחו לנסות ולמצוא לכך פתרון אם אכן הלהקה תייצג את ישראל באירוויזיון. אולם, בימים האחרונים, הוחלט בלהקה לקיים התייעצות עם רב, שלאחריה תתקבל ההחלטה הסופית.

    

  להקת שלוה (צילום מסך מתוך
  להקת שלוה(צילום מסך מתוך "הכוכב הבא", קשת)

  להקת שלוה הוקמה במסגרת עמותה לילדים עם צרכים מיוחדים, והיא כוללת שמונה חברים: שי מנהל הלהקה, טל, שמנגן בכלי הקשה ומתמודדד עם תסמונת דאון, יוסף, נגן תופים וזמר שמתמודד עם תסמונת וויליאמס, יאיר, כלי הקשה, מתמודד עם תסמונת דאון, נפתלי, כלי הקשה, מתמודד עם PDD, גיא, נגן הקלידים שמתמודד עם עיוורון, וכך גם זמרות הלהקה, דינה והזמרת הראשית ענאל.


  להקת שלוה (צילום מסך מתוך
  מחביבי הקהל. להקת שלוה(צילום מסך מתוך "הכוכב הבא", קשת)

   

  מהפקת התוכנית נמסר בתגובה: "'שלוה' מביאה למסך קול ייחודי ומרגש. אנו גאים בהשתתפות הלהקה בתוכנית ומקווים שהנושא יפתר".

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום מסך מתוך "הכוכב הבא", קשת
  להקת שלוה
  צילום מסך מתוך "הכוכב הבא", קשת
  לאתר ההטבות
  מומלצים