שתף קטע נבחר

קרב חייו של איציק שמולי

בשיאו של המרוץ בעבודה חושף הח"כ לראשונה את המלחמה שהוא ובן זוגו מנהלים כדי להפוך להורים: האובדן קורע הלב שחוו בדרך והציפיה המתוחה ללידה. הכתבה המלאה - מחר ב"ידיעות אחרונות" במוסף "7 ימים"

איציק שמולי  (צילום: רמי זרנגר)
איציק שמולי (צילום: רמי זרנגר)

שבוע ימים, אחד השבועות החשובים והמתוחים בחייו, ליוותה דנה ספקטור את ח"כ איציק שמולי. מי שפרץ לחיינו כיו”ר אגודת הסטודנטים וממובילי המחאה החברתית של 2011 ‑ נערך עכשיו להתמודדות על המקום הראשון הריאלי בפריימריז של העבודה, אחרי היו”ר אבי גבאי, כמי שמסומן כדור העתיד של המפלגה.

 

לראשונה, שמעה ספקטור מחבר הכנסת שנבחר (בפעם החמישית ברציפות) כח"כ החברתי ביותר והוביל מאבקים ציבוריים גדולים, כמו המאבק להוספת תרופות מצילות חיים לסל הבריאות בשביל ילדים חולים והמאבק להעלאת קצבת הזקנה – על הקרב הגדול של חייו. המאבק שהוא ובן זוגו ערן מנהלים כבר במשך שנתיים – כדי להפוך להורים באמצעות פונדקאית אמריקנית.

 

“אתה נלחם כל היום בעבודה", הוא מספר, "ובסוף אומר לעצמך: ‘הסערה האמיתית היא בבטן שלי’. אנשים שואלים איך אתה מחזיק מעמד עם כל העבודה הזאת שהפריימריז הפילו עליך? התשובה האמיתית היא שאני גם ככה לא ישן עכשיו בלילה. לא נרדם. הפונדקאית שלנו בהיריון בסיכון גבוה בגלל אובדן אחד העוברים בחודש הרביעי, העובר השני שלנו, ששרד, עוד לא סיים חודש שביעי, אז כל ווטסאפ מאמריקה מקפיץ אותי. השנייה הזאת שאתה פותח את הווטסאפ ולא יודע מה יחכה שם, אני לא מאחל את זה לאף אחד. הרי פעם אחת בשורת האיוב כבר הגיעה, היא יכולה לבוא שוב”.

 

הריאיון המלא - מחר ב"ידיעות אחרונות" במוסף "7 ימים"

 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: רמי זרנגר
איציק שמולי
צילום: רמי זרנגר
מומלצים