שתף קטע נבחר

אתם שיתפתם
  זירת הקניות
  חסר בית נספה בשריפה בראשון לציון, הנסיבות נבדקות
  גבר בשנות ה-30 לחייו נמצא ללא רוח חיים בתוך פיר מעלית בבניין תעשייתי בראשון לציון. ככל הנראה חיפש מחסה במהלך הלילה. הוא אותר עם כוויות בפלג גופו העליון וסימני שאיפת עשן

  גבר בשנות ה-30 לחייו נהרג לפנות בוקר (שבת) בשריפה במבנה בדרך המכבים בראשון לציון. הוא אותר בפיר מעלית שאינה בשימוש עשור כשהוא ללא סימני חיים, עם כוויות בפלג גופו העליון וסימני שאיפת עשן.

   

  זירת האירוע בראשון לציון (צילום: אבי מועלם)
  זירת האירוע בראשון לציון(צילום: אבי מועלם)

  צוות מד"א קבע את מותו במקום והגופה נשלחה למכון לרפואה משפטית.לפי שעה אין חשד לפלילים. הגבר שנספה היה מכור לסמים שמוכר לרשויות, וככל הנראה חיפש מחסה בבניין במהלך הלילה.

   

  גופי החירום בוחנים כעת אם השריפה פרצה בעקבות תקלה או כתוצאה ממעשיו של הגבר. לפי שרותי הכבאות, לוחמי האש יצאו לכיוון אולם אירועים בשעה 03:15

  בעקבות עשן שהיתמר מהמקום.

   

  הצוותים שהגיעו למקום החלו בסריקות לאיתור מקור השריפה, ולאחר כמה דקות איתרו את האש בפיר המעלית. תוך כדי פעולות הכיבוי הבחין אחד הכבאים אדם ששרוע על גג המעלית. לאחר אישור המשטרה, הכבאים פרצו את דלת המעלית בקומת הקרקע והחלו לחלץ את הגופה.

   

  גורמים המעורים בפרטי האירוע העריכו כי האיש ככל הנראה נפל מהקומה העליונה על המעלית. חלק מהדלתות במבנה רותכו עם השנים, אך חלקן נפרצו ככל הנראה כדי להוות מחסה לחסרי בית ונרקומנים.

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים