שתף קטע נבחר

בזכות סילבן אדמס - מדונה צפויה להופיע באירוויזיון בישראל: "חתימה בימים הקרובים"

המיליארדר היהודי שהביא לארץ את תחרות ג'ירו דה איטליה התגייס גם להבאת מדונה לאירוויזיון - וישלים את המימון הדרוש להופעתה. "אנו בתקווה כי בימים הקרובים נחתום על הבאת מדונה לאירוויזיון בישראל", מסר דני בן נעים, שותפו של אדמס ל-ynet

פרסום ראשון: מסתמן כי נמצא פתרון כלכלי להופעת מלכת הפופ מדונה באירוויזיון בתל אביב: המיליארדר הקנדי סילבן אדמס הסכים לבקשת תאגיד השידור הציבורי ויממן מכספו את הגעת הכוכבת הענקית לישראל בחודש מאי הקרוב.

 

אדמס, מיליארדר יהודי שעשה עליה מקנדה לארץ, נחשב לאחד הפילנתרופים והתורמים הנלהבים בישראל. בשנה האחרונה, אדמס מימן את הבאת תחרות האופניים היוקרתית הג׳ירו דה לאיטליה לארץ, מה שהפך לאירוע הספורט הגדול ביותר שהיה כאן. בנוסף, בשנה האחרונה עמל על הקמת קרן תרבות שתביא לישראל אמנים גדולים על מנת לקדם ולמתג את מעמדה של ישראל בעולם.

 

משה פונטי, סילבן אדמס וגילי כהן (צילום: אורן אהרוני)
יביא לנו את מדונה. סילבן אדמס(צילום: אורן אהרוני)

 

כפי שנחשף ב-ynet, בתאגיד השידור הציבורי בעזרת קבוצת בלוסטון-לייב ניישן ישראל, ניהלו מגעים עם מדונה להופעתה באירוויזיון, אולם הפערים הכלכלים היו גדולים. בחודשים האחרונים פנו בתאגיד לשותפו של אדמס בישראל, דני בן נעים, במטרה לסייע כלכלית בקיום האירוויזיון בארץ.

 

אדמס יחד עם שותפו השיבו כי ישמחו לסייע אולם חיכו למשהו קונקרטי. בשבועות האחרונים הקשר ביניהם חודש ו"אחרי התלבטויות רבות אדמס נתן אור ירוק למימון הופעת מדונה באירוויזיון", נמסר מגורמים המעורים בפרטים. אדמס יהיה זה שיממן את הגעת הזמרת לבדו, ועלות הגעתה יותר ממיליון דולר.

 

על פי הגורמים, ביומיים האחרונים הושגה התקדמות משמעותית במשא ומתן בין נציגיו של אדמס למנהליה של מדונה:"החתימה צפויה בימים הקרובים, ישנם דברים קטנים לסגור".

 

מדונה (צילום: AP)
בקרוב בתל אביב. מדונה(צילום: AP)

 

דני בן נעים מנכ"ל ובעלים של קבוצת קומטק ושותפו של סילבן אדמס בפרוייקטים רבים אמר בתגובה ל-ynet: "סילבן אדמס עשה עליה לישראל והוא מקדיש את חייו למיתוג וחיזוק המדינה דרך הבאת ארועי ספורט תרבות וחדשנות. אנו נמצאים במשא ומתן מסביב לשעון מול אנשיה של מדונה ואנו בתקווה כי בימים הקרובים נחתום על הבאתה לאירוויזיון בישראל".

 

"סילבן אדמס מאמין כי השתתפות אמנית כמו מדונה באירוויזיון תעלה משמעותית את הקפי החשיפה והסיקור התקשורתי של האירוויזיון והאירועים הנלווים אליו ודרך ביקורה של מדונה בישראל ייחשפו מיליונים ברחבי העולם לאנשים הנפלאים וליופי של מדינת ישראל".

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
לאתר ההטבות
מומלצים