שתף קטע נבחר

חושבים ירוק: סמסונג זונחת את הפלסטיק

על פי הודעת החברה מדרום קוריאה, החל מהמחצית השנייה של השנה יוחלפו האריזות המשמשות כיום למוצריה בחומרים ידידותיים יותר לסביבה

עוד חברות עוברות להשתמש בחומרים ידידותיים יותר לסביבה: סמסונג, ענקית הטכנולוגיה מדרום קוריאה, הודיעה כי היא תחל להחליף את האריזות שבהם היא משתמשת למוצריה - מפלסטיק לנייר ולחומרים ידידותיים יותר לסביבה.

 

אריזה של סמסונג ()
אריזה של סמסונג

 

על פי הודעת החברה, החל מהמחצית השנייה של השנה יוחלפו האריזות המשמשות כיום למוצרים ולאביזרים של סמסונג - מטלפונים ניידים וטאבלטים עד מכשירים

לבית - בחומרים ידידותיים מבחינה סביבתית ,כמו פלסטיק ממוחזר או חומרים ממקור צמחי.

 

כדי לבצע את השינוי הירוק, הקימה סמסונג צוות של אנשי עיצוב ופיצוח, רכש, שיווק ובקרת איכות שמשימתם להפוך את האריזות לירוקות יותר. סמסונג, כך על פי הודעת החברה, גם תשנה את עיצוב מטעני הטלפונים ותחליף את החזית החיצונית הבוהקת בגימור מאט, זאת על מנת להפחית את השימוש בפלסטיק, החברה גם תפסיק להשתמש בכיסוי הפלסטיק שמגן על המוצרים.

 

 

שקיות הפלסטיק ששימשו עד כה להגנת המשטח של מכשירים ביתיים כגון מסכי טלוויזיה, מקררים, מזגנים ומכונות כביסה, כמו גם מכשירים חשמליים אחרים במטבח, יוחלפו בשקיות המכילות חומרים ממוחזרים ופלסטיק ממקור ביולוגי, העשויים מפסולת פלסטיק. החברה תשתמש גם בחומרים אחרים שאינם מופקים מדלק מאובנים כגון עמילן או קנה סוכר.

  

עד 2030 שואפת החברה להשתמש ב-500 אלף טון של פלסטיק ממוחזר ולאסוף 7.5 מיליון טונות של חומרים שהושלכו.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים