שתף קטע נבחר

אנרגיות חדשות מגיעות: חוגגים את ראש השנה הסיני

הסינים חוגגים את תחילתה של שנה חדשה ב-4 בפברואר - לרגל החגיגות שרונה פומס מסבירה מה צפוי לנו השנה, מדוע עלינו לשים לב למתרחש סביבנו, והכי חשוב - למה כדאי לנו להיות קשובים לעצמנו ולפתוח את לבנו להרפתקאות חדשות. שתהיה שנה טובה

השנה האזרחית המוכרת מתחילה בחודש ינואר, אך אצל הסינים תחילתה של שנה מצוינת בתאריך 4.2, אז ברכות לשנה נפלאה, שנת 2019, שנה של ין אדמה חזיר. זוהי שנה חדשה של מים בששון, עם אנרגיה חדשה, שטרם היתה כמותה והיא מתחילה, כאמור, ב-4.2.19 בהתאמה ללוח השמש ועל פי עולם המטאפיסיקה הסינית.

חוגגים שנה סינית חדשה (צילום: shutterstock)
חוגגים שנה סינית חדשה(צילום: shutterstock)

מדובר בשנה של עיסוק בחוסרי ובעודפי המים, שנה בה נצלול לעומק ולצלילות המים הקרים, הסוערים, המזוהמים, הצלולים והחמים, לכל מה שהם מאפיינים ועוד הרבה הרבה יותר. השנה בנויה משני אלמנטים: אדמה ומים (חזיר) המולידים עץ בשפע של רעיונות חדשים, וכבכל שנה נוקיר את סימני הדרך שהשאירו הסינים הקדמונים החכמים.

 

צמד המילים פנג שואי מייצגות מדברות על מים ועל אוצרות של חוכמה (המייצגת באופן מטאפורי גם מים). שנת 2019 היא שנה של לידה חדשה. המעגל הראשון של המתעוררים לתודעה חדשה הושלם ומתאפשרת לראשונה בריאה חדשה, ובין אם אנחנו מודעים או לא, יש לזה הרבה השלכות, שקצרה היריעה מלתאר.

 

למעשה, ניתן לחוש את השינויים ולראות שמשהו עצום קורה בתוכנו וסביבנו, ממש עכשיו אנו נפתחים לריקוד רומנטי ואוהב עם עצמנו ועם היקום כולו.

 

היקום עובד בפעימות של 12 ונותרו שנים ספורות לסנכרון וכיול עם כל מה שרוחש בתוכנו ועולה לחזית, לפני שעוברים לעידן חדש ב-2024. בעידן החדש, המכונה בפי הסינים הקדמונים עידן 9 - עידן של תודעה חדשה, אנשים יתקשו לתפקד עם כלים ישנים ותפיסות אמונה ישנות. יותר ויותר תפיסות חדשות ייוולדו לקדם אחדות והרמוניה בכל מה שאי פעם הכרנו.

שנה מלאה באנרגיות (צילום: shutterstock)
שנה מלאה באנרגיות(צילום: shutterstock)
  

בשנים הקרובות הפלנטה תחווה רנסנס של התרחבות טכנולוגית בצד אבולוציה רוחנית אמיתית שטרם הייתה כמוה. בצד אינטליגנציה מלאכותית, ננו-טכנולוגיה ועולם של רובוטים, יותר ויותר אנשים יחוו האצה בלתי רגילה בהתפתחות הרוחנית כפי שלא הייתה מעולם בזכות חלוצים, שפילסו להם את הדרך. לזה השתוקקנו בכל מאודנו ובסתר ליבנו ועכשיו זה כבר כאן זמין למי שבוחר בזה.

 

אז מהי האנרגיה של שנת 2019? צפו:

 

  

שרונה פומס , פנג שואי 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: shutterstock
ברוכים הבאים לשנת החזיר
צילום: shutterstock
צילום: נוח שחר
שרונה פומס
צילום: נוח שחר
מומלצים