שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות

  דידי הררי על חשיפת הסרטן של אשתו: "אני יודע שיהיו בשורות טובות"

  אחרי שאשתו מירית חשפה בפוסט בפייסבוק כי היא חולה בסרטן הלבלב, דידי הררי התייחס בתוכנית הרדיו שלו להתמודדות של משפחתו עם המחלה. "הלם, התרסקות, שברון לב - זה מה שחווינו", אמר ושמר על אופטימיות

  שדר הרדיו דידי הררי התייחס היום (ב') לחשיפת מחלת הסרטן של אשתו, מירי, בפייסבוק. "לצערי אני הולך לדבר מנקודה אישית השנה על יום הסרטן הבינלאומי", אמר הררי בתוכניתו שמשודרת ברדיו 103FM. "לפני כארבעה חודשים התגלה סרטן אצל אשתי מירית. הלם, התרסקות שברון לב, זה מה שחווינו בהתחלה. ואז מתוך כל ההרס הזה התרוממה האישה הנדירה הזאת והחליטה שהיא לא נכנעת לסרטן והיא חיה את היום, כאן ועכשיו, כל רגע כל שניה, חיה במלוא העוצמה וממש חיה". 

   

  אורנה דץ משה דץ יועד דץ בר מצוה דידי הררי מירית (צילום: יוני טובלי)
  מירית ודידי הררי(צילום: יוני טובלי)

  הררי הרחיב בהמשך על הפוסט של אשתו מירית בת ה-51 שחשפה באומץ רב את מחלתה וכתבה בגילוי מעצים נפש על התמודדתה עם הסרטן. "אני זוכרת כשרק התאשפזתי וכולם סביבי היו המומים ונסערים", כתבה מירית בעמוד הפייסבוק של בית החולים איכילוב בו היא מטופלת, "ואני שוכבת על מיטת בית חולים, עם חלוק, בוהה בפלורסנט שבתקרה ודווקא אז מרגישה מה שלא חוויתי שנים - רוגע ושלווה פנימית. הבנתי באותו רגע שבזכות הסרטן קיבלתי סופסוף הזדמנות לחיות את חיי מחדש והפעם רק איך שאני רוצה. מפסיקה לחשוב על כולם ובעיקר משילה מעצמי את הצורך התמידי להיות מושלמת בכל דבר שאני נוגעת בו. בכל השנים שאני פה על כדור הארץ, שכחתי את עצמי - את מירית. ועכשיו, בזכות הסרטן, הצלחתי לצאת לראשונה ממרוץ החיים המטורף שחייתי בו כל השנים הללו וזה לא היה קורה לי אם לא המחלה - המתנה".

   

   "שאלתי אותה מירי, למה עשית את זה, למה את מפרסמת?", אמר הררי בתוכנית הרדיו. "והיא הסתכלה עליי ואמרה לי - 'דידי אם אני יכולה לגרום לחולה אחד או אחת לשנות את ההסתכלות שלהם על הסרטן ולחיות, ממש לחיות, עשיתי את שלי'".

   

   

  הררי הוסיף וסיפר על שגרת יומם מאז התגלה הסרטן בגופה של מירית ועל שמירת המחלה בסוד. "בכל שבועיים אנחנו מגיעים לטיפולי כימו. ומירית נכנסת כמו רוח תזזית, מכניסה צחוק וחיוכים ושיחות נפש ולאט לאט חולים אחרים מתקבצים סביבה והיא מהפנטת אותם, ואני נשבע שראיתי חיוכים שלא ראיתי קודם.

   

  "בין לבין הטיפולים, ניסיתי לשדר ברדיו כרגיל ולצלם את תוכנית הטלוויזיה שלי כרגיל ולנסות להתנתק מהכאב. לא דיברתי על זה כי זה של מירית לחלוטין, ומתי שהיא תחליט היא תפרסם. אני יכול לומר שהכוח והעוצמה הנפשית שלי לשדר, להמשיך רגיל - בא ממנה. היא נותנת לי את הכוח להתמודד עם הסרטן שחדש למשפחה, והיא זאת שמתעקשת שאמשיך כרגיל. מירית תמיד מכתיבה למחלת הסרטן את מה שהיא רוצה ולא ההפך. אם יש מישהו חולה שאתם מכירים, תנו את הפוסט הזה במתנה. ראיתי את מירית בארבעת החודשים האחרונים וראיתי מה היא עושה לחולי הסרטן עם האנרגיות החיוביות ועם ההסתכלות. ולמירית שלי, את החיים שלי, אני יודע שיהיו בשורות טובות".

   

   

   

   

   

   

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: יוני טובלי
  מירית ודידי הררי
  צילום: יוני טובלי
  לאתר ההטבות
  מומלצים