שתף קטע נבחר

להקת שלוה תופיע בחצי גמר האירוויזיון

פרסום ראשון: הלהקה שפרשה מתוכנית הריאליטי "הכוכב הבא" בגלל חשש לחלל שבת, תופיע בחצי הגמר השני של האירוויזיון, אך לא כמתחרה. כאן בתגובה: "הסלוגן של האירוויזיון הוא 'העזו לחלום'; שלוה העיזו לחלום, והתאגיד שמח שהוא יכול לעזור להם להגשים"

פרסום ראשון: למרות שפרשו מהתוכנית "הכוכב הבא לאירוויזיון" מחשש לחילול שבת, ובכך ויתרו על האפשרות לייצג את ישראל באירוויזיון - חברי להקת שלוה יופיעו בחצי הגמר השני של התחרות, שייערך ב-16 במאי בתל אביב.

 

להקת שלוה (צילום מסך מתוך
להקת שלוה(צילום מסך מתוך "הכוכב הבא", קשת)

בישיבה שהתקיימה בנוכחות ראשי התאגיד, המפיקה הראשית של האירוויזיון זיות דוידוביץ׳ והבמאי והעורך הראשי של האירוויזיון בתל אביב יובל כהן, הוחלט שהלהקה תופיע בחלק האמנותי של חצי הגמר השני. הסיכום קיבל גם את אישור איגוד השידור האירופאי. מכאן נמסר כי "הסלוגן של האירוויזיון הוא 'העזו לחלום', ושלוה העיזו לחלום והתאגיד שמח שהוא יכול לעזור בהגשמת חלומם".

 

אתמול פורסם לראשונה ב-ynet כי חברי להקת שלוה החליטו לפרוש מתוכנית הריאליטי לאחר כשלושה שבועות של לבטים, כיוון שחששו שבמקרה שיזכו בה ויבחרו לייצג את ישראל באירוויזיון, יאלצו לחלל שבת במסגרת החזרה הגנרלית. בתוכנית הבטיחו לפעול מול גורמים בתחרות, בניסיון למצוא פיתרון לבעיה.

 

להקת שלוה הוקמה במסגרת עמותה לילדים עם צרכים מיוחדים, והיא כוללת שמונה חברים: שי, מנהל הלהקה, טל ויאיר, נגני כלי הקשה המתמודדים עם תסמונת דאון, יוסף, נגן תופים וזמר המתמודד עם תסמונת וויליאמס, נפתלי, נגן כלי הקשה המתמודד עם PDD, גיא, נגן קלידים המתמודד עם עיוורון, וכמוהו גם הזמרות ענאל ודינה.

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום מסך מתוך "הכוכב הבא", קשת
יופיעו בחצי הגמר. להקת שלוה
צילום מסך מתוך "הכוכב הבא", קשת
לאתר ההטבות
מומלצים