שתף קטע נבחר

נורית קורן בחוץ: "הייתי צריכה להיות פרובוקטיבית"

בראיון לאולפן ynet סיפרה הח"כית על הפריימריז שהותירו אותה מחוץ לרשימת הליכוד ("חשבתי שאכנס בזכות העשייה שלי"), הסיוע של נתניהו ("לא קיבלתי ממנו סרטון") והעתיד ("מי יודע מה יהיה עם פרשת ילדי תימן")

 

 

ח"כ נורית קורן, שנכנסה לרשימת הליכוד בפעם הקודמת דרך ניצחון במחוז חוף - נותרה הפעם בחוץ. קורן סיפרה היום (ה') באולפן ynet על ההתמודדות, התגובות ביום שאחרי ("אנשים מודאגים"), המהלכים שטרם השלימה - והעזרה שקיבלה או שלא קיבלה מנתניהו. צפו בריאיון. 

 

"עשיתי פעילות מאוד גדולה ורציתי להמשיך אותה, אבל אני מכבדת את רצון הבוחרים", אמרה קורן. "מראש היה מאוד קשה, היו רק 12 סימונים שאליהם השתבצו השרים. אבל מקום 26 מתוך 70 זה מכובד. באתי עם הרבה מאוד קבלות של עשייה, ותיארתי לעצמי שהמתפקדים יראו את העשייה הזו ויכניסו אותי. אולי הייתי צריכה להיות פרובוקטיבית, לצעוק. אבל זה דין הבוחר", הוסיפה. "אלה המתפקדים וזה מה שהם החליטו. אני מכבדת את רצונם".

 

ח"כ נורית קורן (צילום: שי מאיר) (צילום: שי מאיר)
ח"כ נורית קורן(צילום: שי מאיר)

 

רשימת הליכוד ()

על הקולות ביום שאחרי התוצאות סיפרה כי "מגיעים טלפונים מאנשים שמצטערים שלא עשו יותר כדי להכניס אותי, הם מודאגים. הדבר שהכי מדאיג אותי זה פרשת ילדי תימן שהעליתי לסדר היום הציבורי. צריך לתת תשובות למשפחות, לסיים את העבודה. מה יקרה עם זה עכשיו? אני ממש לא יודעת.

 

"אפעל בנושא גם מחוץ לכנסת, אבל כחברת כנסת הכוח גדול יותר", המשיכה, "אפשר להוביל יותר מהלכים כמו חקיקה. לא סיימתי את החקיקה בנושא ילדי תימן, יש דברים בארכיון המדינה שעדיין צריך לפתוח. מבחוץ יהיה קשה".

 

 

נראה שנתניהו, שעליו הגנה בעבר ואמרה כי "שוחד זה לא פשע חמור", לא סייע לקורן לקראת הבחירות המקדימות. "לא קיבלתי ממנו סרטון, לא הייתי בין המומלצים", אמרה, "אבל סיימתי במקום 26 מתוך 70. זה מכובד.

 

"ימים יגידו. ייתכן שהשריונים יזוזו ונתקדם קדימה. נראה מה ראש הממשלה יעשה, הכול פתוח".

 

ח"כ נורית קורן שימשה כסגנית יו"ר הכנסת. בנוסף, הייתה יו"ר הוועדה המיוחדת לפרשת היעלמותם של ילדי תימן, המזרח והבלקן, וממובילות המאבק בכנסת.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: שי מאיר
ח"כ נורית קורן
צילום: שי מאיר
מומלצים