שתף קטע נבחר

אתם שיתפתם
  זירת הקניות
  תיעוד מטורקיה: הישראלית לפני שנרצחה, האב והאח במעצר
  סואר קבלאווי, סטודנטית בת 20 מאום אל פחם, קפצה מהמרפסת בעיר איזמיט כדי להימלט מאחיה שפרץ לחדר. האב והאח תועדו כשנשאו אותה בחיים - אבל למשטרה אמר האב שהיא שמה קץ לחייה. מעצרו של האב תועד, האח נעצר במלון באיסטנבול לאחר שניסה לברוח לישראל

  הובאה לטורקיה, ניסתה להימלט בקפיצה מהמרפסת ונרצחה על ידי אחיה: בטורקיה חושדים כי סואר קבלאווי, סטודנטית בת 20 מאום אל פחם, נרצחה על ידי אחיה, לאחר שניסתה לברוח מביתה. האב והאח נעצרו.

   

   

  מפרטים שפורסמו בתקשורת הטורקית עולה כי סואר הובאה לעיר איזמיט שבטורקיה. היא קפצה מהמרפסת, ככל הנראה במטרה לברוח, אבל האב והאח גילו זאת ונשאו אותה בחזרה לבית - כשהיא בחיים. שם, ככל הנראה, חנק אותה אחיה. גם האב נעצר ונבדקת מידת מעורבותו ברצח. הרגע שבו הצעירה הישראלית הפצועה נלקחה על ידי בני משפחתה תועד במצלמות האבטחה.

  תיעוד מצמרר של גופת הנערה סואר קבלאוי שנרצחה בטורקיה ורגע מעצר החשוד ()
  לפי החשד: האב והאח נשאו את סואר קבלאווי לאחר שכנראה קפצה מהדירה, החזירו אותה לדירה ושם רצחו אותה

  סואר קבלאוי נרצחת חשד ל רצח טורקיה צעירה בת 20 אום אום אל-פחם ()
  סואר קבלאווי שנרצחה לפי החשד

  לפני כמה חודשים הצעירה הגיעה לטורקיה, והחלה ללמוד באוניברסיטה המקומית. היא שהתה במדינה יחד עם אביה, בן 59. לאחרונה הגיע למקום גם אחיה בן ה-34, לאחר שיצר קשר עם האב. בעת עימות בין האחים שלשום, נעלה עצמה סואר בחדרה. האח פרץ את הדלת, ובעקבות זאת סואר קפצה מהקומה השנייה. שכן סורי שהיה עד לתקרית פנה למשטרה. אבל עוד לפני שהכוחות הגיעו לגינה, האב והאח נשאו את סואר מהמקום.

   

  האח ברח מהזירה ולאחר שהכוחות הגיעו אמר להם האב כי סואר קפצה אל מותה מהמרפסת. לאחר שהשוטרים הבחינו בחבלות חשודות ובפריצת הדלת, הם עצרו את האב. המשטרה פתחה בחקירת הרצח והחלה במצוד אחרי האח. בהמשך התברר כי הוא ניסה להימלט מטורקיה בטיסה לישראל, אבל לאחר חיפוש באיסטנבול הוא נעצר במלון שבו שהה.

  תיעוד מצמרר של גופת הנערה סואר קבלאוי שנרצחה בטורקיה ורגע מעצר החשוד ()
  רגעי המעצר תועדו

  תיעוד מצמרר של גופת הנערה סואר קבלאוי שנרצחה בטורקיה ורגע מעצר החשוד ()
  מעצר אחד החשודים
   

  אח אחר של הצעירה שגופתה נמצאה אמר הבוקר ל-ynet: "היא נסעה יחד עם אבא שלי לטורקיה לפני שלושה חודשים. היא למדה שם ואבא עבד בעיר. אתמול קיבלנו הודעה שאחותי מתה. אנחנו עד עכשיו לא יודעים מה גרם למותה ומחכים לקבל את תוצאות החקירה".

   

  קונסול ישראל באיסטנבול רונן לוי והמחלקה לישראלים בחו"ל באגף הקונסולרי במשרד החוץ עומדים בקשר עם בני המשפחה, ופועלים להבאת קבלאווי לקבורה בארץ.

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  החשודים נשאו את הסטודנטית חזרה לבית, שם כנראה נרצחה
  מומלצים