שתף קטע נבחר

אלונה ברקת מצטרפת ל"ימין החדש": "רוצה לראות את החברה שלנו במקום טוב יותר"

שעות ספורות לפני מסיבת עיתונאים עם נפתלי בנט ואיילת שקד, מסבירה אלונה ברקת בסרטון מדוע החליטה להצטרף לפוליטיקה: "כשהייתי ילדה לא חשבתי שאני אכנס לפוליטיקה, אבל גם לא חשבתי שאהיה בעלים של קבוצת כדורגל"

 

 

אלונה ברקת בחירות 2019 הימין החדש ()
ברקת. "אני רוצה לראות את החברה שלנו במקום טוב יותר ושוויוני יותר"
אלונה ברקת, הבעלים של קבוצת הכדורגל הפועל באר שבע, מצטרפת ל"ימין החדש" ומסבירה בסרטון חדש מדוע בחרה ללכת לפוליטיקה: "אני רוצה לראות את החברה שלנו במקום טוב יותר, שוויוני יותר", אמרה. הערב (יום ה') תשתתף ברקת במסיבת עיתונאים משותפת עם ראשי המפלגה, נפתלי בנט ואיילת שקד, ובה ימסרו פרטים נוספים על המהלך הפוליטי.  

 

 
כל העדכונים וכל מה שצריך לדעת על בחירות 2019 במקום אחד - מתחם הבחירות של ynet
 

בסרטון סיפרה ברקת על ילדותה ומשפחתה: "אבא ואמא שלי מאשקלון, אנשי הוראה, עלו מתימן, אנשים שורשיים, ערכיים, אוהבי הארץ ואוהבי האדם. כשהיינו ילדים כל השכנים הכירו אחד את השני. הייתה אחווה מדהימה, באמת ילדות מדהימה. התקופה שלי בשנת שירות, הנישואים שלי לאלי בעלי וזאת האליפות הראשונה של הפועל באר שבע".


אלונה ברקת בחירות 2019 הימין החדש ()
ברקת בילדותה. "כשהיינו ילדים כל השכנים הכירו אחד את השני"

לדבריה, "כדורגל מחנך אותך למצוינות, מחנך אותך לביחד, לערבות הדדית, גם להתמודד עם כישלונות, עם דברים שפחות הולכים. באתי מתוך תפיסה חברתית מובהקת שכדורגל הוא פלטפורמה לשינוי חברתי, במובן מסוים הוא כמו צבא, כור ההיתוך של החברה הישראלית. חינכו אותנו על ערכים של אהבת הארץ, זה ערכים שקיבלתי גם באולפנה, גם בבני עקיבא. זה ערכים שהולכים איתי גם היום לכל מקום. כי בסוף בסוף בסוף זה משחק קבוצתי".

 

אלונה ברקת בחירות 2019 הימין החדש ()
ברקת כבת שירות לאומי. "ערכים שקיבלתי גם באולפנה וגם בבני עקיבא"

על החיבור הפוליטי עם בנט ושקד, סיפרה: "בימין החדש מצאתי קודם כל בית. מצאתי חיבור לשני אנשים מופלאים, איילת ונפתלי. כשהייתי ילדה לא חשבתי שאני אכנס לפוליטיקה, אבל גם לא חשבתי שאהיה בעלים של קבוצת כדורגל. אני רוצה לראות את החברה שלנו במקום טוב יותר, שוויונית יותר, אוהבת יותר, מחבקת יותר. ואהבת לרעך כמוך זה דבר שהוא מהותי בעיניי ואני מקווה שכולם יישמו את הדברים האלה שגדלנו עליהם".

 

מוקדם יותר אמרה במסיבת עיתונאים באצטדיון טוטו-טרנר בבאר שבע: "אחרי 12 שנה הבנתי שזו חובתי לקחת את האמונה צעד אחד קדימה, לנסות בצניעות אך בנחישות להביא את השינוי שעשינו בבאר שבע לישראל כולה. החלטתי להיענות לקריאה להיכנס לשדה הפוליטי ולנסות להשפיע על כלל החברה בישראל".

 

ניר ברקת, שמתמודד בבחירות לכנסת ברשימת הליכוד, בירך על ההחלטה: "אוהב אותך גיסתי היקרה ומאחל לך הצלחה גדולה עם כניסתך לשירות הציבורי. אחרי שפעלת והצלחת בבאר שבע ובמקומות אחרים, אני בטוח שתפעלי ותצליחי למען עם ישראל כולו. אני משוכנע שנדע לפעול יחד כתמיד - אחרי הבחירות".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים