שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  האפליקציה שמקשרת בין הסמארטפון למחשב
  להעביר בקלות מידע בין המכשירים שלכם, להציב יעדים להליכה וגם לשפר לילדים את המתמטיקה, לקבל פיצוי על טיסות שהשתבשו ולשדרג את ההקלדה בסמארטפון. סקירת אפליקציות

  Your Phone Companion: קישור בין הסמארטפון למחשב האישי 

  לא פעם אנחנו נדרשים להעביר תמונות וקבצים אחרים בין הסמארטפון למחשב האישי, ומוצאים את עצמנו שולחים אותם כנספחים להודעות דואר אלקטרוני או להודעות וואטסאפ.

   

  האפליקציה החדשה הזו מבית מיקרוסופט מאפשרת לקשר בין הגרסה האחרונה של מערכת ההפעלה חלונות 10 לבין הסמארטפון (אנדרואיד), ולהעביר מפה לשם טקסטים, מסמכים, תמונות ועוד. בנוסף, לאחר הקישור תוכלו גם לשלוח הודעות SMS ישירות מהמחשב.

   

  אישה עם סמארטפון ולפטופ (צילום: shutterstock)
  (צילום: shutterstock)
   

   

  המערכת תואמת לאנדרואיד 7 ומעלה. בפעם הראשונה יהיה עליכם לקשר בין הסמארטפון לבין המחשב האישי. בהמשך הם יתחברו אוטומטית בכל פעם שתיכנסו לאפליקציה. לאחר החיבור תוכלו לראות את 25 התמונות האחרונות שצילמתם, ולגרור אותן ישירות לשולחן העבודה של המחשב. הגרסאות הבאות של האפליקציה צפויות לכלול גם אופציה לשיקוף מלא של המסך, שתשפר עוד יותר את הקישור בין שני המכשירים.


  אנדרואיד 

   

  Easy Pedometer‏: ספירת צעדים ושיפור הכושר 

  אפליקציה חדשה המאפשרת לשיפור הבריאות והכושר בהצבת יעדים להליכה, וכן במעקב אחר מספר הצעדים והמרחק ואחר זמן הפעילות והקלוריות הנשרפות. הזינו את הגובה והמשקל שלכם, וה-body mass index (BMI) יחושב מיד ויתאים לכם תוכנית אימונים. תוכלו להזין יעד צעדים רצוי: מ-5,000 למעוניינים בפעילות בסיסית ועד ל-25 אלף צעדים למעוניינים ממש בבניית השרירים.

   

  סקירת אפליקציות ()

   

  בכל יום ניתן לקבל ציון על ההתקדמות ולצפות בנתונים סטטיסטיים על בסיס יומי וחודשי. בהמשך, אפשר להזין את השינוי במדדים הגופניים כדי לעקוב אחר ההישגים.

   

  התחברתם באמצעות פייסבוק? תוכלו גם להשוות את ההישגים שלכם לאלו של אחרים. כל הנתונים יוצגו על גבי ווידג'ט במסך הנעילה של הסמארטפון.

  אנדרואיד

   

  Matific Student: חשבון בעשר אצבעות ‏

  מאגר של מאות משחקים לפיתוח ההבנה והמיומנות במתמטיקה לילדים מגיל הגן ועד כיתה ו', כולם מבוססים על התפיסה שמתמטיקה נמצאת בכל הסובב אותנו. האפליקציה פותחה על-ידי מומחים למתמטיקה ולמחשבים וזכתה בפרסים בארץ ובחו"ל. 

   

  אנדרואיד  

  אייפון

   

  סקירת אפליקציות ()

   

  פיצוי באוויר‏: AirHelp

  איחורים, ביטולים, תפוסת יתר: אם חוויתם את אחד מאלו בטיסה, תוכלו לסרוק לכאן את כרטיס

  העלייה למטוס או להורות ליישום לבדוק את תיבת המייל שלכם לאיתור טיסותיכם בשלוש השנים האחרונות. האפליקציה תבדוק אם מגיע לכם פיצוי.

  אנדרואיד 

  אייפון

   

  עשירה וחמודה: TouchPal Keyboard

  מקלדת וירטואלית רבת אפשרויות, עם הקלדה מהירה ואפשרויות להקלדה ביד אחת, תיקון וחיזוי טקסטים לצד דמויות אימוג'י ויותר מ-5,000 ערכות עיצוב שונות. תוכלו לעצב את המקלדת תוך שימוש בתמונה אישית.

   

  אנדרואיד 
  אייפון

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: shutterstock
  לחבר בקלות בין הסמארטפון ללפטופ
  צילום: shutterstock
  מומלצים