שתף קטע נבחר
אתם שיתפתם
  זירת הקניות
  כדי להפחיד: שוטרים שמו נחש על חשוד בחקירה
  אינדונזיה: חשוד בגניבה תועד מתפתל על הרצפה, עם ידיים קשורות ונחש סביב הצוואר. שוטר שניסה לגרום לו להודות איים: "נכניס את הנחש לפה"
  שוטרים באינדונזיה השתמשו בנחש כדי להפחיד בחקירה חשוד בגניבת טלפון נייד, ולגרום לו להודות. אחרי שתיעוד מהחקירה הופץ, במשטרה התנצלו.

   

  עוד סיפורים מהעולם בעמוד הפייסבוק של דסק החוץ

   

   

  האירוע התרחש בתחנת משטרה במחוז פפואה שבמזרח המדינה. בסרטון יושב החשוד על הרצפה, עם ידיו קשורות מאחורי גבו ונחש חי סביב צווארו. אחד החוקרים יושב לידו ודוחף את ראש הנחש לכיוון פניו. החשוד מתפתל על הרצפה וצועק.

   

  "כמה פעמים גנבת טלפונים ניידים?", שואל אותו אחד השוטרים. "רק פעמיים", משיב החשוד. במהלך הסרטון נשמע קול של גבר שמורה לחשוד לפקוח את עיניו. בהמשך הקול מאיים להכניס את הנחש לפיו. ברקע נשמעים שוטרים נוספים צוחקים.

  שוטרים ב אינדונזיה מפחידים חשוד ב חקירה עם נחש ()
  מפקד המשטרה המקומית: הנחש היה מאולף ולא ארסי

  שוטרים ב אינדונזיה מפחידים חשוד ב חקירה עם נחש ()

  שוטרים ב אינדונזיה מפחידים חשוד ב חקירה עם נחש ()

  מפקד המשטרה המקומית התנצל על המקרה ואמר שהשוטרים פעלו באופן לא מקצועי. "נקטנו צעדים נגד המעורבים", הוא אמר. עם זאת, הוא הגן עליהם וטען שהנחש היה מאולף ולא ארסי.

   

  דיווחים על פגיעה בזכויות אדם ומקרי התעללות באנשים על ידי כוחות הביטחון אינם נדירים במחוז פפואה. במחוז, הגובל בפפואה גינאה החדשה, פועלים ארגונים בדלניים במשך שנים. לדברי פעילה למען זכויות אדם, רק לאחרונה כלאו שוטרים פעיל למען עצמאות המחוז בתא עם נחש.

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים