שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  נפרדו מכם רגע לפני ולנטיין? אתם לא לבד
  סקר אמריקאי מצא שיש מי שמנצל את חג האהבה כדי לסיים את מערכת היחסים שלו. למעשה, מעל שליש מהאנשים עשו זאת משום שלא רצו לזייף אהבה ורומנטיקה כשאינם מרגישים כך באמת. אבל אל דאגה: כמחצית מהנשאלים אמרו שלו היו רווקים, לא היתה להם בעיה לנצל את היום הזה כדי לצאת לדייט ראשון

   

   

  ישנן דרכים רבות לציין את ולנטיין דיי, וכל אחת מהן לגיטימית. אפשר לצאת לבילוי משותף, בין אם מדובר בארוחה במסעדה, בהצגה או בפיקניק אינטימי, עטופים במעיל חם מתחת לכיפת השמיים; אפשר להישאר בבית, לפתוח בקבוק יין וליהנות זה מחברתו של זה; אפשר לבחור שלא לציין את היום הזה בשום צורה מיוחדת; אפשר אפילו לצקצק על השימוש הציני ברגש שלנו בכדי למכור לנו מוצרים ושירותים שאיננו צריכים. אה, ואפשר גם להיפרד מבן הזוג שלנו. זאת תהיה דרך טובה להראות לו את האהבה שלנו.

   

  מצאה את אהבת חייה בזכות פוסט בפייסבוק

  בדקנו: אביזרי מין חדשים לכבוד ולנטיין

   

  נשמע מופרך? סקר שנערך בארצות הברית על ידי חברת המידע YouGov מצא ש-7% מהאנשים בחרו לסיים את מערכת היחסים שלהם דווקא ביום הוולנטיין. כן, ממש ביום עצמו. הנטייה לנצל את יום האהבה כדי לסיים אותה נפוצה בעיקר בקרב הגילאים הצעירים יותר של 18-35, כאשר 12% מהם נפרדו מבני זוגם בוולנטיין. במקום השני נמצאים בני 34-54 עם 9%, ובמקום האחרון בני ה-55 ומעלה: רק 2% מתוכם צירפו לפרחים מכתב פרידה במקום ברכה.

  ולנטיין. מה דעתך על פרידה במקום ברכה? (shutterstock) (shutterstock)
  ולנטיין. מה דעתך על פרידה במקום ברכה?(shutterstock)
   

  אני יודעת מה אתם חושבים עכשיו: "מה? יש לי סיכוי של 7% לבלות את ולנטיין לבד?", והאמת היא שלא. הסיכוי הוא גדול מכך. כי מלבד אותם שבעה אחוזים שנפרדו מבני זוגם ביום עצמו, ישנם שבעה אחוזים שסיימו את מערכת היחסים שלהם זמן קצר לפני ולנטיין, ולא בכדי. מסתבר שעצם בואו הממשמש ובא של היום שבו אנחנו אמורים על פי התרבות הפופולרית לחגוג אהבה, עושה פעמים רבות את ההפך המוחלט, ומשמש דווקא כזרז לסיומו של הקשר.

   

  בחינת הקשר לאור יום האהבה המתקרב עלולה להוביל לפרידה מכמה טעמים: מעל שליש מהאנשים עשו זאת משום שלטענתם, הם לא רצו לזייף אהבה ורומנטיקה כשאינם מרגישים כך באמת; רבע מהאנשים דיווחו שהם פשוט לא היו מסוגלים לחכות יותר עד הפרידה, ואחד מכל חמישה חשב על סיבות פרקטיות יותר: הוא לא רצה להשקיע בפרחים, שוקולדים או מסעדה עבור בן הזוג שלו, או לחילופין – לא היה מעוניין שבן זוגו יקנה לו מתנה או יוציא סכום בלתי מבוטל לכבוד החג.

   

  כשהעמידו את הנחקרים בפני סיטואציה שבה מערכת היחסים שלהם נמצאת לקראת סיומה רגע לפני הגעתו של ולנטינוס, כמעט מחצית מהם (45%) הסכימו שייטב לו ייפרדו מבני זוגם עוד לפני יום הוולנטיין. 14% טענו כי עדיף לחכות עד חלוף כל זעם בכדי להיפרד, ורק אחוז קטן (5%) חשבו שהתזמון הטוב ביותר לפרידה הוא בוולנטיין עצמו. אם המחשבה לנצל את יום האהבה כדי להיפרד מבן הזוג אינה נראית לכם הגיונית בשום צורה, כנראה שאתם למעשה אתן, שכן אחוז הגברים שטענו בזכות הפרידה ביום עצמו גבוה פי שלושה מאחוז הנשים שסברו כך.

   

  עד כמה שקשה המחשבה להיות פרודים טריים דווקא ביום שמחלק אותנו זוגות-זוגות כמעשה תיבת נח ומעלה על נס את האהבה ובעיקר את אופני ביטוייה, נראה שיום הוולנטיין בסך הכול מציב מראה מגדילה אל מול פני הקשר ותורם לקירוב מהיר יותר אל סוף שהינו בלתי נמנע. אבל אם אתם מוצאים את עצמכם רווקים רגע לפני הוולנטיין, אל דאגה. כמחצית מהנשאלים (51%) אמרו שלו היו רווקים, לא היתה להם בעיה לנצל את היום הזה כדי לצאת לדייט ראשון. אז לכו תדעו, יתכן שהפרידה הסמוכה ליום הוונלטיין רק תעזור לכם למצוא בן זוג אחר, כזה שהוא באמת נכון עבורכם.

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: Shutterstock
  ולנטיין. מסתבר שחלק מהזוגות נפרדים ביום הזה
  צילום: Shutterstock
  הכרויות
  כתבו לנו
  מומלצים