שתף קטע נבחר

אתם שיתפתם
  זירת הקניות

  כחלון: "אעשה שיהיה רוב לנתניהו, גנץ לא באזור"

  שר האוצר הביע תקווה כי יוכל להמשיך לכהן בתפקידו אחרי הבחירות. עם זאת, כחלון עקץ את נתניהו: "שר הביטחון מעכב את הנתונים על קיזוז משכורות המחבלים". השר אלקין: "אם לא נשמור על פער בגושים, הבחירות עלולות להיגמר באסון"

  "אני ונתניהו עבדנו יפה, אין שום סיבה שלא נמשיך לעבוד טוב". כך אמר היום (ג') שר האוצר ויו"ר מפלגת כולנו  משה כחלון. כשנשאל אם ימליץ על נתניהו להרכבת הממשלה, אמר בין היתר: "אני לא רואה את גנץ באזור הזה בכלל". כשנדרש לנושא שוב טען שימליץ על נתניהו "אם יהיה לו רוב", ואם לא יהיה לו רוב, "אז אני אעשה לו רוב".

   

  דברי כחלון בכנס בירושלים    (באדיבות בשבע)

  דברי כחלון בכנס בירושלים    (באדיבות בשבע)

  סגורסגור

  שליחה לחבר

   הקלידו את הקוד המוצג
  תמונה חדשה

  שלח
  הסרטון נשלח לחברך

  סגורסגור

  הטמעת הסרטון באתר שלך

   קוד להטמעה:

   

  עם זאת, כחלון עקץ בדבריו את ראש הממשלה בנושאים הרגישים לו במיוחד: קיזוז משכורות המחבלים והקפאת הבנייה בירושלים. יו"ר כולנו האשים את נתניהו, הנושא גם בתפקיד שר הביטחון, כי סוגיית קיזוז משכורות המחבלים מתעכבת בגללו: "אני מחכה לנתונים משר הביטחון. רק הוא מעכב כרגע. שניה אחרי שיגיעו הנתונים משר הביטחון - הכסף יקוזז".

   

  כחלון גם האשים את נתניהו בהקפאת הבנייה בירושלים: "בקדנציה האחרונה בקושי בנו בירושלים. והסיבה היא שהדרג המדיני לא אישר".

  משה כחלון ובנימין נתניהו (צילום: רויטרס)
  שר האוצר כחלון וראש הממשלה נתניהו(צילום: רויטרס)

  בהתייחסו למצב הכלכלה, שר האוצר קיווה כי יוכל להמשיך לכהן בתפקידו גם בממשלה הבאה, למרות הקושי הטמון בתפקיד. "אם אתה מאמין בנושאים חברתיים, אפשר לעשות את זה רק ממשרד האוצר", כך לדבריו. בנוגע לגירעון בתקציב, כחלון טען: "אין בור בתקציב. כלכלת ישראל לא הייתה מעולם חזקה כמו שהיא היום".

   

  יו"ר כולנו הביע אופטימיות למרות הירידה של מפלגתו בסקרים האחרונים, שממקמים אותה קרוב לאחוז החסימה. "אני חושב שנחזור למספרים שלנו. כרגע יש ריבוי מפלגות, אבל אין לי ספק שאחרי שהמערכת תתייצב אנחנו נחזור למספרים שלנו. מה שקובע זה העשייה. גם בבחירות הקודמות זה היה ככה, בסקרים קיבלנו חמישה-שישה מנדטים". 

   

  סרטון הבחירות המלגלג של כחלון

  סרטון הבחירות המלגלג של כחלון

  סגורסגור

  שליחה לחבר

   הקלידו את הקוד המוצג
  תמונה חדשה

  שלח
  הסרטון נשלח לחברך

  סגורסגור

  הטמעת הסרטון באתר שלך

   קוד להטמעה:

   

  בכנס השתתף גם השר להגנת הסביבה זאב אלקין מהליכוד, שהביע חשש מבזבוז הקולות בגוש הימין. "הפער בין הגושים עלול להיסגר. מה שיכול לחתוך את תוצאות הבחירות זה הפער בין המפלגות", אמר אלקין. הוא הזהיר: "אם לא נדע לשמור על פער גדול מאוד במנדטים בין הליכוד למפלגה הגדולה של גוש השמאל, הבחירות הללו עלולות להיגמר באסון".

   

  יו"ר ועדת החוץ והביטחון של הכנסת, ח"כ אבי דיכטר מהליכוד, התייחס בכנס להסכמי אוסלו ולהתנתקות. "הסכמי אוסלו נכשלו", קבע דיכטר. "לחלק מהאנשים זה קשה לומר, אבל מאחר שאנחנו מבינים היטב ש-25 שנים אחרי, צריך היה ללכת בדרך אחרת".

   

   

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים