שתף קטע נבחר

מורה נאשם במעשי סדום: "החתים תלמידה על חוזה"

הפרקליטות הגישה כתב אישום נגד מורה מאזור המרכז בגין מעשים מגונים שביצע בתלמידתו. על פי המסמך, השניים ערכו "חוזה" שבו נכתב כי עליהם לשמור בסוד את "מערכת היחסים" ביניהם. עורך דינו: "מרשי מכחיש את המיוחס לו"

פרקליטות מחוז מרכז הגישה היום (ג') לבית משפט השלום באזור השרון כתב אישום נגד מורה שעובד בבית ספר באזור המרכז, המייחס לו, עבירות של מעשה סדום ומעשים מגונים בתלמידתו. המורה נעצר ומעצרו הוארך בהחלטת בית המשפט למשך שבוע ימים.

 

על פי כתב האישום, לפני מספר חודשים התנהל קשר בין המורה לתלמידתו הקטינה. הם נפגשו בבית קפה ובמהלך פגישה זו ערכו ביניהם מסמך אשר נועד להסדיר את מהות היחסים ביניהם, ובין היתר, נכתב כי עליהם לשמור בסוד את "מערכת היחסים ביניהם". בסוף הפגישה, ניגש המורה לתלמידה ונישק אותה בפיה.

 

עוד עלה כי במהלך התקופה נהגו השניים להיפגש מחוץ לכותלי בית הספר ולשוחח בטלפון הסלולרי. במספר רב של הזדמנויות ביצע המורה בתלמידה מעשים מגונים תוך ניצול יחסי המרות ביניהם.

 

בכתב האישום נכתב כי "בידי התלמידה ראיות לכאורה להוכחת אשמתו של המורה, ובין היתר הודאתו במיוחס לו, הודעת התלמידה אשר מתארת את האירועים, תמונות וצילום "החוזה" שנערך ביניהם והודעות גורמים בבית ספר אשר מספרים על חשיפת האירועים על ידי המתלוננת.


עורך דין איהאב עבד אלחי המייצג את הנאשם אמר: "מדובר בסוגיה משפטית מורכבת. אנחנו נמצאים בשלב ראשוני של התיק. בית המשפט יצטרך לעמוד על אופי וטיבו של הקשר שהיה בין המורה והתלמידה ויצטרך לבחון האם היה ניצול יחסי המרות כפי שקבוע בחוק, דבר המהווה תנאי לקיום העבירה בה מואשם מרשי. המורה מכחיש את המיוחס לו ומודה בקיום קשר עם התלמידה מטבע ומכוח היותו המורה שלה".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: דוברות המשטרה
צילום אילוסטרציה
צילום: דוברות המשטרה
מומלצים