שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות

  אושרת קוטלר בשידור: "שולחים את הילדים לצבא, לשטחים, ומקבלים אותם חיות אדם"

  מגישת החדשות אמרה את הדברים במהדורה אחרי שידור כתבה שעסקה בהתעללות בגדוד נצח יהודה בצה"ל. בעקבות האמירה, צופים רבים פרסמו פוסטים זועמים וקראו לקוטלר לחזור בה. נתניהו: "גאה בחיילי צה"ל ואוהב אותם מאוד. הדברים ראויים לכל גינוי". קוטלר: "לא תצליחו להשתיק אותי"

   

   

   

  "שולחים את הילדים לצבא, לשטחים ומקבלים אותם 'חיות אדם'. זו התוצאה של הכיבוש", כך התבטאה הערב (שבת) מגישת "המגזין", אושרת קוטלר בחדשות 13, בעקבות כתבה ששודרה על התעללות בגדוד נצח יהודה בצה"ל.

   

  "ראש הממשלה נתניהו התייחס לדבריה של קוטלר ואמר כי הוא "גאה בחיילי צה"ל ואוהב אותם מאוד. דבריה של אושרת קוטלר ראויים לכל גינוי".

   

  אושרת קוטלר החדשות 13 (צילום: החדשות 13)
  עוררה את זעמם של הצופים. אושרת קוטלר(צילום: החדשות 13)

   

  מאוחר יותר בסיום התוכנית ביקשה קוטלר להבהיר את דבריה: "אני מבקשת להדגיש ושתבינו, ילדיי שלי, וגם חבריהם, כולם לוחמים קרביים בשטחים כבר הרבה שנים, גם חבריי. הביקורת שלי הופנתה אך ורק כלפי אותם חיילים שהשליטה שלנו על הפלסטינים בשטחים הביאה אותם לפגוע בחפים מפשע. רק אוסיף שמי שבאמת הקשיב לדבריי ולא רץ להתלהם עלי ברשת, בפתיח לכתבה, הבין שאני בכלל בעד להקל בעונשם של החיילים הנאשמים שכן אנחנו שלחנו אותם למציאות הבלתי אפשרית הזאת. טוב לכם? אני אמשיך להביע את דעתי בתוכנית הזאת. לא תצליחו להשתיק אותי!".

  לפני כשנתיים, קוטלר יצאה בהתבטאות שנויה במחלוקת על מתנחלים כשאמרה על עזרי טובי בתוכניתה כי הוא "יודע לשיר, יודע לערוך, יודע לביים ואין ספק שמדובר במתנחל שפוי. יש גם כאלה מתברר, אפילו ביצהר". שבוע לאחר מכן התנצלה בשידור חי ואמרה כי "בתום הכתבה החלטתי להמשיך לפרגן לעזרי טובי, אבל ניסוח הדברים שנאמרו בשידור חי כמובן היה בלתי מוצלח בלשון המעטה, וניתן היה להבין ממנו דברים שאני לחלוטין לא חושבת על ציבור המתנחלים וזו האמת. כוונתי הייתה למתינות ולקול השפוי שמציג טובי ואותו תיעדנו בכתבה ולא בכדי. אז אני מתנצלת על כך שהניסוח הספונטני לא היה מוצלח ולא תאם את כוונתי".

   

  מחדשות 13 נמסר: "אושרת קוטלר היא עיתונאית דעתנית שמביעה את דעותיה מעת לעת, כמו גם עיתונאים אחרים במערכת שמחזיקים בדעות אחרות. אושרת הביעה את דעתה האישית בלבד".

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: החדשות 13
  הצהרה שנויה במחלוקת. אושרת קוטלר
  צילום: החדשות 13
  לאתר ההטבות
  מומלצים