שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות

  יש לכם אופניים או קורקינט חשמלי? בקרוב תוכלו להשכיר אותם

  השלב הבאה בשוק הכלים החשמליים להשכרה מגיע אלינו בעוד שבועות ספורים עם מיזם Take a ride של יבואנית קונינג: השכרת אופניים וקורקינטים אישיים. שליחי החברה יחליפו סוללות לא טעונות

  האופניים והקורקינטים החשמליים שלכם חסרי שימוש ברוב שעות היום? בקרוב תוכלו להשכיר אותם בשעות שאתם במשרד תמורת תשלו נאה. זה הרעיון מאחורי מיזם Take a ride של איש העסקים הראל שקד, המוכר כיבואן ובעלי מותג Koening, יבואן אופני BH הספרדיות וקלנועיות חשמליות מסוגים שונים, ובמקביל שותף ומנהל פיתוח עסקי בחברת "קשרים פלוס", מהגדולות בארץ בתחום המתנות והשוברים לעובדים תחת המותג Happy gift.

   

  אופניים חשמליים קונינג ()
  אופניים חשמליים של קונינג - בקרוב תוכלו להרוויח

   

  המיזם צפוי להתחיל לפעול בסוף חודש מאי, לאחר תקופת התארגנות של יותר משנתיים, ויתחרה בין היתר בשירותי הקורקינטים החשמליים להשכרה של בירד, ווינד וליים ובאופניים החשמליים ששירות "תל אופן" יציע בקרוב בגוש דן. הפעילות תתחיל בעוד כשלושה חודשים בפתח תקווה ובתל אביב, שם יוכלו האופניים לשרת את התיירים הרבים שיגיעו בין היתר לאירווויזיון.

   

  לדברי שקד, המיזם יפעל לפי מודל Airbnb. כל בעל כלי חשמלי יוכל לפרסם את הקורקינט או האופניים באפליקציה, ייקבע מי ישתמש ואת מחיר וזמני השימוש ואף מקום ההחזרה. "כך לדוגמא עובד בתל אביב, שרכש אופניים חשמליים שעומדים רוב היום קשורים בכניסה לבניין המשרדים", מסביר שקד, "יוכל לקבוע מי יהיו המשתמשים בכלי ועד מתי. למשל, רק עובדים אחרים בבניין ועד 18:00 כשהוא אינו טעון או עד 19:00 כשהוא טעון".

   

  עלות ההצטרפות למיזם תהיה 300 שקלים, מחיר ערכה עם מנעול לאופניים או לקורקינט בעל גישה לרשת סלולרית לצורך פתיחה-סגירה באמצעות האפליקציה. למיזם יוכלו להצטרף בעלי כלים שונים בשוק, אך בתחילה הוא יופעל כפיילוט עם אופני קונינג ורכב שירות עם סוללות טעונות שינוע באזורי ההשכרה ויחליף סוללות מרוקנות. שקד יציע בין היתר למכירה אופני קונינג 008 עם סוללה קוריאנית מתקדמת 12 אמפר וטווח של כ-60 ק"מ לפי נתוני היצרן במחיר של 4,000 שקלים, או קונינג מקס עם טווח של 40 ק"מ במחיר של 3,100 שקל. "תל אופן" יתחיל בקרוב להציע אופניים חשמליים עם טווח של 25 ק"מ.

   

  קורקינט חשמלי קונינג ()
  הקורקינט החשמלי של קונינג - מקור הכנסה

   

  Take a ride יפנה גם לשוק העסקי ויציע למקומות עבודה, שכונות ויישובים, לרכוש צי של אופניים חשמליים לטובת שיפור הניידות של עובדים ודיירים. גם כאן יוכלו בעלי צי האופניים להגדיר מי יהיו השוכרים הפוטנציאלים, לקבוע שעות השכרה ותעריפים. לרוכשי מספר גדול של אופניים מבטיח שקד להציע הנחות. הדגם המתקדם עם טווח של 60 ק"מ יעלה 3,000 שקלים ברכישת 100 יחידות ו-3,500 ברכישת 50 יחידות (1,000 או 500 שקלים בהתאמה לכמות). המקס יעלה 2,700 ל-100 יחידות ו-2,900 ל-50 זוגות - הנחה של 400 ו-200 שקלים בהתאמה.

   

  כל בעל אופניים יקבל כרטיס "מסטרקארד" נטען שאליו יועברו הסכומים ש"ירוויחו האופניים". ניתן יהיה להשתמש בכסף בכל העולם או למשוך בעזרת הכרטיס כסף מזומן בכל כספומט. "קשרים פלוס" רכשה באחרונה את חברת בראונד קארד, המחזיקה בזכיון הנפקת כרטיסי מאסטר קארד טעונים מראש. "זוג אופניים יוכל להכניס בחודש 3,000-4000 שקל ולהחזיר את ההשקעה כבר במשך זמן קצר", אומר שקד.

   

  .

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  אופני קונינג - תוכלו לעשות מהם כסף
  ynet רכב בפייסבוק
  לוח winwin
  מומלצים