שתף קטע נבחר

אתם שיתפתם
  זירת הקניות
  ברביבאי מיש עתיד: "כנראה אצל גנץ לא רוצים חיבור, צר לי על זה"
  בריאיון לאולפן ynet מתייחסת ראש אכ"א לשעבר לשיבוצה במקום הרביעי ברשימת יש עתיד ועל האפשרות לשיתוף פעולה מחדש עם מפקדה בעבר: "מעריכה מאוד את בני גנץ. אני חושבת שהוא אדם ראוי וטוב מאוד שהגיע לפוליטיקה"

   

   

  האלופה במיל' אורנה ברביבאי, מקום רביעי ברשימת יש עתיד, אומרת בהתייחסה לאפשרות של איחוד עם רשימת "חוסן לישראל" של בני גנץ כי "ככל שהזמן עובר, המגמה המסתמנת שהם כנראה לא רוצים בחיבור. צר לי מאוד באופן אישי על זה, משום שאני חשבתי שיש פה פוטנציאל אבל עדיין, כל עוד זה לא סגור, זה לא סגור". היא אמרה את הדברים היום (ג') בריאיון לאולפן ynet.

   

  עוד אמרה: "אני מעריכה מאוד את בני גנץ. אני חושבת שהוא אדם ראוי וטוב מאוד שהוא בא לפוליטיקה, אני מקווה שבדרך כזו או אחרת יצא לנו לעבוד".

  האלופה (מיל') אורנה ברביבאי בראיון לאולפן ynet (צילום: אלי סגל)
  "נעשה מאמץ להעמיד אלטרנטיבה". ברביבאי(צילום: אלי סגל)
   

   

  "אני מתרגשת מאוד, זו יציאה לדרך מבחינתי, להתבונן על קבוצה כזו מצוינת שעמדה איתי על הבמה וההבנה שאנחנו הולכים לעשות שינוי", אמרה ברביבאי, שדורגה במקום הרביעי ברשימתו של יאיר לפיד.

   

  בנוגע לאיחוד כוחות עם מי שבעבר היה מפקדה, ציינה כי אין מדובר במהלך של להיות או לחדול מבחינת מפלגתה: "יש עתיד הייתה קודם ותמשיך להיות. נעשה כל מאמץ כדי לגרוף כמה שיותר מנדטים על מנת שנוכל להעמיד אלטרנטיבה ראויה. אני מאוד מקווה שהבוחרים, בהגיעם לקלפי יסתכלו על מי שכבר עשה למען הציבור ועל הניסיון המצטבר"

   

  ברביבאי ציינה את עברה הצבאי כיתרון בדרכה החדשה ובתרומתה ליש עתיד: "אני מביאה גם את ההיבט הביטחוני – הייתי כמעט 34 שנים בשורות הצבא. בתפקידי האחרון כראש אגף כוח אדם עסקתי גם בפיתוח משאבי אנוש. בנוסף אני מגיעה מהפריפריה ואעסוק גם בצמצום פערים".

   

  העשירייה הראשונה של יש עתיד כוללת פרט לברביבאי את את ח"כ מאיר כהן, ח"כ עפר שלח, ח"כ יעל גרמן, ח"כ קארין אלהרר, ח"כ יואל רזבוזוב, ח"כ אלעזר שטרן, ח"כ מיקי לוי וח"כ פנינה תמנו שטה. אחריהם מוקמו סגן והמשנה לראש המוסד לשעבר רם בן ברק, הניצב בדימוס יואב סגלוביץ', הח"כ לשעבר בועז טופורובסקי, עו"ד עידן רול - בן זוגו של הראל סקעת, יו"ר צעירי יש עתיד יוראי להב הרצנו וח"כ עליזה לביא.

   

  הצגת הרשימה אתמול נערכה שלושה ימים לפני המועד האחרון להגשת הרשימות לוועדת הבחירות המרכזית, לאחריו לא ניתן יהיה לבצע חיבורים ואיחודים.

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים