שתף קטע נבחר

אתם שיתפתם
  זירת הקניות
  בית הדין קבע שינויים ברשימת הליכוד: השכל בפנים, נגוסה בחוץ
  שריון לנשים במקום ה-25 בוטל, נגוסה לא יוכל להיות משוריין כעולה חדש - אבל נתניהו עשוי לסייע לו. המרוויחים: מיקי זוהר ושרן השכל

  בית הדין של הליכוד הכריע הבוקר (יום ד') בהחלטה שצפויה להתפרסם בקרוב, בעתירות שנוגעות למיקום הסופי ברשימת המפלגה לכנסת, רגע לפני המועד האחרון להגשתה. 

   

  לפי קביעת בית הדין הצפויה, משבצת השריון לאישה חדשה במקום ה-25 ברשימת המפלגה לכנסת תבוטל, מכיוון שאתי עטיה נבחרה במחוז דן וממוקמת גבוה יותר. את המקום ה-25 יתפוס חבר הכנסת מיקי זוהר.

  שרן השכל באולפן ynet (צילום: עידן ארבל )
  שרן השכל. הרוויחה(צילום: עידן ארבל )

  אברהם נגוסה. עשוי להיכנס אם נתניהו יבחר לשריינו (צילום: דנה קופל ) (צילום: דנה קופל )
  אברהם נגוסה. עשוי להיכנס אם נתניהו יבחר לשריינו(צילום: דנה קופל )
   

  עוד נקבע כי השריון לח"כ אברהם נגוסה במקום ה-30 המיועד לעולה חדש יבוטל, עקב בחירתם של זאב אלקין ויולי אדלשטיין לפני כן. שניהם נחשבים עולים חדשים על פי תקנון הליכוד (הקובע כי מי שעלה אחרי 1983 נחשב לעולה).

   

  עקב כך, ח"כ שרן השכל תוצב במקום ה-27 הריאלי לכנסת, וקרן ברק שסיימה אחריה ברשימה הארצית בפריימריז תקבל את המקום ה-29 ברשימה. קטי שטרית נשארת במקום ה-31, המשוריין לנשים חדשות.

   

  גורמים המעורים בפרטים אומרים כי לאור החלטת בית הדין נתניהו ישקול את שריונו של נגוסה ברשימה. ראש הממשלה אמור היה להגיע לפנות ערב לישיבת מזכירות הליכוד כדי למסור את השמות שיבחר לשריין במקומות 28 ו-36 המוקנים לו, אולם ברקע המאמצים הפוליטיים לגבש איחוד בין מפלגות ימין, דחה את הישיבה למחר.

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים