שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  לעובדי התאגיד: כרטיס לחזרה גנרלית של גמר האירוויזיון - בחינם
  הציבור הרחב ישלם 1,250-500 שקלים עבור כרטיס לחזרות הגנרליות של אירוויזיון 2019 אבל כל מאות עובדי התאגיד יזכו לכניסה זוגית ללא תשלום לחזרה נפרדת. התאגיד בתגובה: "מדובר בחזרה אחת מיני רבות שיתקיימו לקראת הגמר"

  מחירי הכרטיסים היקרים לאירוויזיון 2019 שיתקיים בחודש מאי בתל אביב, עוררו השבוע זעם בקרב מעריצים, שתיכננו לרכוש כרטיסים להופעה הגדולה, כמו גם לחזרות הגנרליות. אבל יש מי שייהנה מצפייה בחזרות בחינם: עובדי תאגיד השידור הציבורי קיבלו היום (ו') הודעה לפיה כל אחד מהם יקבל כרטיס זוגי לחזרה הגנרלית הראשונה.

   

  "עובדים יקרים שלום", נכתב לעובדי התאגיד, "אנו שמחים לעדכן כי מועצת התאגיד החליטה כי כל עובד בתאגיד יהיה זכאי לקבל זוג כרטיסי כניסה ללא עלות לחזרה הגנרלית הראשונה לגמר האירוויזיון שתתקיים בצהרי יום שישי ה-17 במאי".


  הדמיית הכרטיסים (באדיבות כאן)
  (באדיבות כאן)

  מכאן נמסר בתגובה: "עובדי התאגיד זוכים לקבל כרטיס זוגי, לחזרה ללא קהל וללא מכירת כרטיסים. מדובר בחזרה אחת מיני רבות שיתקיימו לקראת הגמר". בנוסף, מעדכנים בתאגיד כי לחזרה זו יוזמנו גם עובדי הפקה, עובדי עיריית תל אביב, עובדי אקספו, מתנדבים ועוד עוסקים במלאכה.

   

  יש לציין כי מועצת התאגיד העניקה גם 500 כרטיסים לחזרה גנרלית, שיחולקו בחינם לחיילי צה"ל.

   

  לכל הכתבות על אירוויזיון 2019

   

  כרטיסים לאירוויזיון ()

   

  מחירי הכרטיסים לחזרות גנרליות ינועו בין 350 שקלים ל-1,000 שקלים, ואילו בחזרה הגנרלית לגמר, בה ישראל תשתתף, המחירים יחלו ב-500 שקלים ויגיעו עד ל-1,250 שקלים.

   

   

   

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים