שתף קטע נבחר

תיעוד: נשלח ל-47 שנות מאסר - ותקף את עורך דינו

השופטת הודיעה לדייוויד צ'יסלטון ששארית חייו יעברו מאחורי סורג ובריח, ובעודו אזוק התנפל על סנגורו באגרופים - ורק המאבטחים הצליחו להפריד ביניהם. עורך הדין: "ראיתי כוכבים"

 

דייוויד צ'יסלטון, בן 42 מאוהיו שבארצות הברית שהורשע בעשרות עבירות פליליות, בהן חטיפה של בת זוגו והצתה מכוונת של בניין המגורים שלו, התבשר על כך שיעביר את 47 השנים הבאות מאחורי סורג ובריח - התנפל באגרופים על עורך דינו בעודו אזוק ותקף אותו באלימות. צפו בתיעוד בפתח הכתבה.

 

עוד סיפורים מהעולם בעמוד הפייסבוק של דסק החוץ

 

התקרית החריגה אירעה ביום שלישי השבוע. מצלמת הגוף של אחד המאבטחים בהיכל המשפט תיעדה את המהומה שהתפתחה לאחר החלטת השופטת, והמאבטח זינק לעבר צ'יסלטון בניסיון להפריד אותו מהסנגור.

עבריין מכה את עורך דינו לאחר שנגזר עליו  45 שנות מאסר ()
תיעוד התקיפה
 

עבריין מכה את עורך דינו לאחר שנגזר עליו  45 שנות מאסר ()
מתוך הסרטון

דובר מחוז קיהאגה מסר כי עורך הדין סבל מחבלות בפניו וייתכן שגם מזעזוע מוח. הדובר הוסיף כי ככל הנראה יוגשו כתבי אישום נוספים נגד צ'יסלטון בעקבות התקיפה.

 

בריאיון לרשת "פוקס ניוז" אמר עורך דינו, ארון ברוקלר: "פניתי אליו כדי לומר לו שנדבר ביחידות לאחר מכן ונדון באפשרויות שלו, ולפני שהפסקתי לדבר הרגשתי את האגרוף בצד הראש וראיתי כוכבים. הדבר הבא שאני זוכר הוא שהתעוררתי מתחת לדוכן הנאשמים". ברוקלר הוסיף כי "למרות שהפשעים שבגינם הורשע הם רציניים, אני מאמין שמספר השנים שעליו להעביר לכלא היה זה שהרגיז אותו, ומשום מה הוא החליט להוציא זאת עליי".

 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים