שתף קטע נבחר

טריאתלון: דן אלתרמן במרוץ למען עמותת "סאנרייז-כץ"

הטריאתלט החליט להשיק קמפיין גיוס וישתתף באתגר האולטראמן (10 ק"מ שחייה, 420 ק"מ רכיבה ו-85 ק"מ ריצה) למען העמותה, שמקיימת פעילויות וקייטנות עבור ילדים חולי סרטן ואחיהם

הטריאתלט דן אלתרמן החליט לקחת על עצמו את אתגר האולטראמן רימונים צ'לנג' ולהקדיש את המירוץ עבור עמותת "סאנרייז-כץ". במשך שלושה ימים במרץ, בין 6-8 לחודש הוא יזנק למקצה שכולל 10 ק"מ שחייה, 420 ק"מ רכיבה ו-85 ק"מ ריצה - סך הכל 515 ק"מ.

 

המטרה היא שעבור כל קילומטר מתוך 515 שהוא יעשה יתרמו 50 שקל. לדברי אלתרמן "לפני כמה ימים יצאתי בקמפיין במטרה לגייס כסף לעמותת סאנרייז-כץ. אני מתרגש לראות שבתוך ארבעה ימים בלבד תרמו לקמפיין המדהים הזה 15,000 שקל. כל 5,000 שקל שאגייס משמע השתתפות של ילד בפעילות סאנרייז לשנה".

 

דן אלתרמן (צילום: אורן אהרוני)
דן אלתרמן (משמאל)(צילום: אורן אהרוני)

 

טריאתלון  (צילום: רויטרס) (צילום: רויטרס)
טריאתלון (צילום: רויטרס)

 

העמותה מקיימת פעילויות פנאי וקייטנות יום לילדים המתמודדים עם מחלת הסרטן ואחיהם מכל הארץ ומכל המגזרים, ופועלת בשלושה מוקדים בארץ: צפון, מרכז ודרום. מדי שנה בישראל מאובחנים כ-400 ילדים עם סרטן. האבחון משנה את חייו של החולה ובני משפחתו מקצה לקצה. אשפוז, משטר טיפולים קפדני, תופעות לוואי ובידוד חברתי הופכים חלק משגרת היום-יום.

 

ההשתתפות בפעילות היא ללא תשלום מתוך התחשבות בנטל הכלכלי הכבד

שנושאות משפחות שילדם חולה במחלה מסכנת חיים. הרצון לשלב את אחיהם של

הילדים החולים נובע מתוך הכרה בצרכים ובמצוקה שלהם בעת שהמשפחה כולה מגויסת סביב הדאגה והטיפול באח החולה והם נדחקים הצידה.

 

לדברי הגר זכאי, מנכ"לית העמותה, האתגר שדן לקח על עצמו והקדשת התרומות למען ילדי סאנרייז-כץ המתמודדים עם מחלת הסרטן מרגשת, מחזקת ונותנת לנו להמשיך ולפעול למען המשפחות.

 

לקמפיין הגיוס של דן אלתרמן:

https://campaign2018.sunriseisrael.org.il/campaign/DanAlterman

 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: אורן אהרוני
דן אלתרמן
צילום: אורן אהרוני
מומלצים