שתף קטע נבחר

צפו: שוטר הציל אפרוחי אווזים שהלכו בנתיבי איילון

שוטר של אגף התנועה הציל הבוקר שני אפרוחי אווזים שהלכו על נתיבי איילון באזור מחלף ההלכה. השוטר עצר את התנועה, אסף את האפרוחים והעביר אותם לנחל בפארק הירקון. אימא אווזה עקבה אחר השוטר והמשפחה התאחדה

שוטר מאגף התנועה הציל הבוקר (יום ג') שני אפרוחי אווזים (יאורית מצרית) שהלכו על נתיבי איילון באזור מחלף ההלכה. השוטר יצר קשר עם האזרח שדיווח על האפרוחים, ועצר את התנועה הסואנת. במשך כל הזמן הזה חגו אווזים בוגרים באוויר ותרו אחר האפרוחים.

 

 
אווזים (צילום: דוברות המשטרה)
האפרוח הגיע למקום מבטחים ליד נחל הירקון(צילום: דוברות המשטרה)

אווזים (צילום: דוברות המשטרה)
בניידת המשטרה(צילום: דוברות המשטרה)
 

  

האירוע החל כאמור בדיווח של אזרח למשטרה: "משטרה שלום, שלח לי בבקשה משטרה דחוף לאיילון על היציאה של האוניברסיטה. אני באיילון דרום. יש פה בעלי חיים באמצע הכביש ודרסו כבר אחד, לצערי".

 

בסיוע אזרחים החל השוטר לאתר את האווזים והאפרוחים שהתהלכו על הכביש. תוך זמן קצר אותרו שני האפרוחים כאשר שני אווזים נוספים המשיכו לחוג מעל נתיבי איילון. בשלב זה הוכנסו האפרוחים לניידת המשטרה והועברו למקום מבטחים. השוטר הוריד את האפרוחים בפארק הירקון, וכאשר הגיעו לנחל הופיעה כנראה אמם של האפרוחים, והמשפחה התאחדה. נראה כי האווזים הבוגרים עקבו אחר השוטר.

 

"האווזים הורדו, האימא ראתה אותם מרחוק התקרבה אליהם, המשפחה התאחדה", סיפר השוטר ברשת הקשר המשטרתית. אחר כך אמר: "ההתרגשות והפרגון של הנהגים שהיו במקום, פשוט מילאו אותי בתחושה כל כך טובה של סיפוק שגרמה לי להבין שביצעתי את המוטל עליי בסיוע של אזרחים שעשו מעשה טוב".  

 

באגף התנועה סיכמו: "הצלת חיים היא הדרך והמטרה שמובילה אותנו בכל משימה ונמשיך לפעול בכל עת, ובכל מקום שנדרש לבצע את משימתנו במקצועיות ובנחישות".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: דוברות המשטרה
האפרוחים ניצלו
צילום: דוברות המשטרה
מומלצים