שתף קטע נבחר

אתם שיתפתם
  זירת הקניות
  נוסעי רכבת עוכבו למשך יותר משעתיים בשל חשש לפגיעה בקטר
  הנוסעים המתוסכלים מרעננה לבאר שבע עוכבו ביבנה למשך יותר משעתיים. מתברר כי נהג הרכבת בלם עקב חשש שפגע במשהו, וכוחות משטרה חסמו את המסילות באזור. הרכבת תעניק פיצוי לנוסעים

   

   

  כ-800 נוסעים עוכבו אתמול (שלישי) ברכבת שנעצרה למשך יותר משעתיים באזור תחנת יבנה, לאחר שנהג הקטר חש שפגע במשהו בעת הנסיעה. המשטרה סגרה את שתי מסילות הרכבת באזור וביצעה סריקות, מה שגרם לשיבושים בתנועת הרכבות. נוסעי הרכבת שעוכבה הועברו לרכבת חלופית והתנועה שבה בהדרגה לסדרה.

   

  העיכוב החל לאחר שנהג הרכבת, שיצאה מרעננה לבאר שבע בשעות הערב, דיווח על מכה בקטר ועצר את הרכבת על פי הנהלים. סיורי ביטחון הוזנקו למקום והחלו סריקות באזור, אך לא נמצאו סימנים המעידים על פגיעה באדם או בבעל חיים על ידי הרכבת.

  נוסעים ממתינים לשאטלים ( )
  "לא הבנו מה קורה". הנוסעים המעוכבים( )

  אחת הנוסעות סיפרה ל-ynet על התסכול בקרב הנוסעים ועל המסרים הסותרים שקיבלו בזמן ההמתנה הממושכת: "הרגשנו כאילו אנחנו נמצאים ברכבת 'האוריינט אקספרס' של אגתה כריסטי מחפשים את הרוצח. אנחנו לא מבינים בדיוק מה קרה. המשטרה הגיעה וכל חמש דקות מיידעים אותנו שתכף ממשיכים לנסוע.

   

  "בינתיים, ניתנה הוראה שתגיע רכבת מאשדוד, אחרי חמש דקות הודיעו לנו שבכל זאת המשטרה מתכוננת לשחרר אותנו ובינתיים חיכינו שעתיים וחצי לישועה". 

   

  מרכבת ישראל נמסר כי יופעל נוהל פיצוי אוטומטי עבור נוסעי הרכבת שעוכבה. הפיצוי ייטען בכרטיס הרב-קו באופן ישיר תוך 48 שעות, ללא צורך במילוי טופס בקשה, ויתוקף עם הנחת כרטיס במכונות הכרטיסים האוטומטיות בתחנות.

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים