שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  האפליקציה שתשים סוף לבחילות בנסיעה
  להשתמש בסמארטפון במכונית בלי לסבול מבחילות, תחזית רוח לספורטאים וימאים, לוח שנה לביוץ והיריון ועוד. סקירת אפליקציות

  KineStop - Car sickness aid‏: נסיעה ללא בחילה

  מי לא מכיר את תחושת הבחילה המלווה את השילוב של נסיעה ברכב וקריאה או צפייה בסמארטפון? היא נובעת מכך שהנוזל באוזן הפנימית והקולטנים של העור חשים בתנועה, בעוד שהעיניים מתבוננות במסך הסטטי. תחושת הבחילה נוצרת בשל המסרים המנוגדים הנשלחים למוח.

   

  סקירת אפליקציות ()
   

  KineStop עשויה לפתור את הבעיה בלי שימוש בתרופות נגד בחילה, על-ידי כך שהיא יוצרת על גבי מסך הסמארטפון סימולציה של נוף מונפש, שנע בשקיפות על פני המסך ואמור לשלוח למוח מסרים, באמצעות העיניים, שלפיהם גם התוכן המוצג במסך נמצא בתנועה התואמת לתנועת הרכב.

   

  ההשפעה של האפליקציה צפויה רק לאחר כמה דקות של שימוש. תוכלו לבחור בין תצוגה אורכית או רוחבית, לפי הצורך, ומבין מבחר עיצובים שיופיעו ברקע - חלל, ים, בעלי חיים שונים ועוד.


  אנדרואיד

   

  סקירת אפליקציות ()

   

  Windy.app: תחזית רוח לספורטאים וימאים

  לחובבי קייטסרפינג, גלישת רוח, יאכטות, סקי, רכיבה על אופניים ועוד. אם אתם עוסקים בענפי ספורט הקשורים או מושפעים ממצב הרוח (לא האישי) ודאי תמצאו עניין באפליקציה המקצועית הזאת, שעוסקת במצב הרוח בכל מקום בעולם.

   

  כאן תוכלו לקבל דוח מפורט הכולל את מפת הרוח ומצפן מדויק המלמד על כיוונה, עוצמתה וכו', וכן מידע על הסיכוי למשקעים (גשם ושלג).

   

  המידע כולל תחזית לעשרת הימים הקרובים ואת השינויים הצפויים בכל שלוש שעות. אם אתם נמצאים באזורי סיכון תוכלו לקבל תחזיות בנוגע לסופות הוריקן, טייפון ואסונות טבע. העוסקים בשיט ובספורט ימי יוכלו להתעדכן במצב הים והגלים, כולל תחזית לתנאי הדיג הצפויים ומכ"ם מזג האוויר.

   

  אנדרואיד

  אייפון

   

  מעקב וסת: לוח שנה לביוץ והיריון

  נשים המבקשות להרות או כאלה המעוניינות להימנע מהיריון, ימצאו כאן אפליקציה לחישוב הווסת והביוץ, גם

  אם המחזור החודשי שלהן לא סדיר. לאחר הזנה של הנתונים לאורך תקופה, היישום אמור לחזות את מועד תחילת המחזור החודשי ואת הסיכוי להרות עבור כל יום ויום


  אנדרואיד
   

  Swipe to Uninstall: הסט והסר

  הסמארטפון שלכם עמוס באפליקציות מיותרות? כאן יופיעו כל היישומים, מלבד אלה הקשורים למערכת ההפעלה, בתצורת קלפים, זה על גבי זה. את אלה שתרצו להשאיר יהיה עליכם להסיט לשמאל ואת אלה שברצונכם למחוק - לימין. פשוט ויעיל.

  אנדרואיד 

   

  סקירת אפליקציות ()

   

  1С מקלדת גדולה: לבעלי אצבעות עבות

  מקלדת המיועדת לאנשים עם קשיי ראייה, לבעלי אצבעות עבות או סתם לכאלה שנוטים לטעויות בהקלדה. המקלדת היא רב-לשונית, עם תצוגה של מקשים גדולים, ועם מרווח גדול בין מקש למקש. אפשר לקבוע את גודלה, לבחור מבין מבחר עיצובים ועוד.

   

  אנדרואיד

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים