שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  ברשימת רוכשי הכרטיסים "בניגוד להנחיות": אסי עזר וארז טל
  אחרי שבתאגיד עצרו את מכירת הכרטיסים לאירוויזיון בשל "חשש לאי סדרים" - מתברר שברשימת השמות שעבורם נשמרו מקומות מככבים גם מנחי התחרות

  תאגיד השידור הציבורי הודיע היום במפתיע על הקפאת מכירת הכרטיסים לאירוויזיון - הסיבה לטענתם היא "חשש לאי סדרים" במכירה. על פי טענת התאגיד, מערכות הפיקוח והבקרה גילו פגמים בהליך המכירה שבוצע על ידי משרד הכרטיסים לאן. במשרד הכחישו את הטענות ומסרו כי מילאו אחר הוראות התאגיד.

   

  לשימוש פנאי פלוס בלבד! אסי עזר ארז טל האח הגדול (צילום: רפי דלויה)
  אסי עזר וארז טל(צילום: רפי דלויה)

   

  כך או כך, על פי הודעת התאגיד נרכשו כרטיסים "בניגוד מוחלט להנחיות מועצת התאגיד". ל-ynet נודע כי השמות שהופיעו ברשימה כללו שניים ממנחי

  האירוויזיון: אסי עזר וארז טל. הסיבה טמונה בכך שלמנחים אושר כרטיס אחד בחינם, ואלה רצו לרכוש נוספים עבור מקורביהם. ארז טל למשל רכש כרטיסים לחזרה הגנרלית. בין השמות הנוספים ברשימה מככבים גם בכירים בתעשיית הטלוויזיה, בהם שני מנכ"לים וסמנכ"ל. יש לציין כי לא מדובר בהזמנות שנשמרו עבור אלה שברשימה, אלא בכרטיסים במחיר מלא שנשמרו עבורם. "אף אחד לא חשב שהוא עושה משהו לא בסדר", אמר גורם המעורה בפרטים, "בסך הכל נקנו כרטיסים במחיר מלא".

   

  התאגיד הודיע היום כי "מכירת הכרטיסים מוקפאת עד לבדיקת הנושא, ובמידה שיימצא כי כרטיסים נמכרו שלא כדין התאגיד יפעל להשבתם למכירה ליעדם המקורי - הציבור הרחב". משרד הכרטיסים לאן הדף את הטענות ומסר בתגובה כי  "לבקשת התאגיד נשמרו עבור אורחים שלהם מספר כרטיסים, מכירת הכרטיסים התבצעה בדיוק לפי הנחיות התאגיד ובנוכחות נציגי התאגיד. 'לאן' לא ביצעו שום דבר על דעת עצמם אלא רק סיפקו שירותים טכניים למכירת כרטיסים". בתאגיד הכחישו את טענות לאן ואמרו כי "הנהלת כאן היא שזיהתה והתריעה בפני לאן, כי מצאה חשש לאי סדרים ופגמים בהליך המכירה שבוצע מטעם ועל ידי לאן. העניין בבדיקה ואנו מציעים להמתין לתוצאותיה ולאמת שתיחשף ותצא לאור בקרוב".

   

  טל ועזר לא מסרו תגובה.

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  לאתר ההטבות
  מומלצים