שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  מכות בשידור חי: ברלד לעג - אלכסי מורוזוב תקף ונטש את האולפן
  במסגרת פאנל לקראת גמר "גולסטאר" באולפן ynet, כוכב הריאליטי אלכסי מורוזוב תקף בשידור חי את הקולגה, ירון ברלד, לאחר שהאחרון הקניט וחיקה אותו. "יש צורה לצחוק, הוא החזיר אותי לימי בית הספר כשהתייחסו אלי כך", הסביר מורוזוב לאחר שנטש את האולפן

   

   

  תקרית אלימה באולפן ynet: כוכב הריאליטי אלכסי מורוזוב התארח היום במשדר הסיום החגיגי של התוכנית "גולסטאר" שמשודרת ב-HOT, לצידו של הבדרן ירון ברלד. מורוזוב נפגע מחיקוי שעשה ברלד ובתגובה הוא הכה את הבדרן ולאחר מכן נטש את האולפן. צפו.

   

  "ההתנהגות של ברלד עברה כל גבול. הוא צחק עליי במקום לצחוק איתי, הפריע ולא נתן לי לדבר. אני טוען שהתנהגות כזו היא השפלה לכל דבר, גם אם הוא טוען שהוא 'רק צוחק'. ברלד התנהג בחוסר התחשבות ובגסות רוח שאין לה שום קשר להומור", אמר מורוזוב לאחר התפרצותו.

   

  אלכסי מורוזוב ירון ברלד (צילום מסך)
  אלכסי מורוזוב וירון ברלד(צילום מסך)

   

  "ברלד התייחס אליי בדיוק כמו שתלמידים מסוימים התייחסו אליי כשלמדתי בבית ספר והוא 'מחזיר אותי' לאותם ימים. אני, אישית, לא שיערתי שבגיל 28 'אזכה' ליחס כזה מאדם מבוגר ממני שמתיימר להיות חבר שלי. יש צורה ודרך לצחוק איתי. ואתם יודעים מה? אפשר אפילו לצחוק עליי אך יש לעשות זאת בטאקט ובאלגנטיות, למשל: מישהו שאל אותי 'באיזה מוזיאון אתה גר?' ואני לא הפסקתי לצחוק. צחוק אמור לשפר את היחסים בין האנשים ולא להרוס אותם".

   

  גיל אוליאמפרל, מנהלו של ירון ברלד, מסר בתגובה: "אני בשוק שזו הייתה תגובתו של מורוזוב, אני חושב שזה לא היה במקום ואין הבדל בין זה לבין התגובה של רושפלד כלפי מתמודד אחר בצילומים עצמם. ומי שלא מבין בהומור שלא יילך לתוכניות כאלה".

   

  אלכסי מורוזוב ירון ברלד (צילום מסך)
  אלכסי מורוזוב וירון ברלד(צילום מסך)

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  לאתר ההטבות
  מומלצים