שתף קטע נבחר

Microsoft 365 Business - רותמים את הענן לצמיחה עסקית

את חבילת היישומים המשרדיים Office של מיקרוסופט כמעט שאין צורך להציג. הרי Word, Excel, PowerPoint ו-Outlook הפכו זה מכבר למרכיב חיוני ובסיסי בחיי כולנו, הן הפרטיים והן העסקיים. אך כיום, בעידן הדיגיטלי, נפתחות דרכים חדשות לנהל את העסק באופן מתוחכם, תחרותי ויצירתי יותר - זאת באמצעות חבילת היישומים המורחבת Microsoft 365 Business שרותמת את הענן לצמיחה עסקית. אז איך עוברים לעידן הענן בלחיצת כפתור - ומדוע זה כדאי ומשתלם?

עסקים רבים בארץ ובעולם טרם מימשו את הפוטנציאל הכלכלי הגדול שטמון בענן, אם מחוסר מודעות, אם בשל חששות שונים, ואם מתוך שביעות רצון מהיישומים המשרדיים מבית מיקרוסופט המוכרים להם מזה שנים רבות. אך כיום הנאמנות ליישומים היסטוריים איננה אופציה, שכן מי שלא יאמץ טכנולוגיות חדשות יישאר מאחור וינסה לשווא להדביק את הקצב של עסקים שכן אימצו טכנולוגיות כאלה.

 

חבילת שירותי הענן Microsoft 365לעסקים תוכננה ונולדה בהתאמה מדויקת לצרכים של עסקים קטנים ובינוניים שמתחבטים בסוגיית המעבר לענן אך טרם עשו את הצעד החיוני המתבקש. היא משלבת את הטוב משני העולמות: מחד, המשך השימוש ביישומים המשרדיים המוכרים לכל אחד ומאידך, כניסה קלה ומהירה לעידן הענן על שלל יתרונותיו הכלכליים והתפעוליים, לרבות שיתוף מידע בין עובדים בזמן אמת, אבטחה משופרת וחיסכון אדיר בעלויות.

 

איך עושים את זה?

המעבר לעידן הענן הוא מהיר, קל ופשוט ביותר. כל שעל העסק לעשות הוא להתקשר לשותף עסקי של מיקרוסופט, להגדיר את מספר המשתמשים ולבחור בחבילת Microsoft 365 המתאימה לו. מרגע זה ניתנת למשתמשים בעסק גישה לחבילת יישומי הענן שנבחרה, לשימוש מידי. העובדים והמנהלים נהנים בכל רגע נתון מהיישומים העדכניים ביותר, שכן הם מתעדכנים כל העת בזמן אמת, ללא כל התערבות ידנית של צוות העסק.

מייקרוסופט (צילום: depositphotos)
(צילום: depositphotos)

מנהלי העסק משוחררים לגמרי מנטל התקנת התוכנות, תחזוקתן, שדרוגן, אבטחתן, אחסונן וגיבוין - והעלויות הכבירות הכרוכות בכך. כן מתבטל הצורך לרכוש ולתחזק שרתים יקרים ומערכות חומרה אחרות (כמו אחסון וגיבוי). יתרה מכך, החבילה מחויבת במודל של מנוי חודשי אטרקטיבי בחישוב לכל משתמש, וניתן להגדיל/להקטין את מספר המשתמשים בכל עת בהתאם לצרכים המשתנים.

 

מה כוללת כל חבילה?

Office 365 Business כוללת גרסאות ענן של כל התוכנות המשרדיות המוכרות מבית Microsoft: Word, Excel, PowerPoint, Outlook.

 

שירות אחסון הקבצים בענן OneDrive כולל 1TB למשתמש ומאפשר שיתוף, מתן הרשאות, ממשק משתמש לדפדפן ולמובייל, מהירות סנכרון גבוהה, אינטגרציה עם יישומי Office ועריכת מסמכים Online.

 

תיבות דואר ב-Exchange, הכוללות נפח של 50GB למשתמש, חשבון מאובטח, שימוש בכתובת דוא"ל ארגונית, גישה לחשבון מהדפדפן, יכולת ניהול מובנות של מכשירים ניידים, ועוד.

 

כלי SharePoint ליצירת אתרים פנימיים, שיתוף מידע ועבודה מקבילה של מספר משתמשים, תוך שמירה על אבטחת מידע, ניהול הרשאות, מסמכים ורשומות, מנגנון חיפוש ופורטל וידיאו ארגוני, ואפשרות להוסיף ולהשתמש במגוון אפליקציות בחנות Office Store.

 

כלי ה-Teams לתקשורת משוכללת בין עובדים לרבות שיחות צ'אט, שיחות וידיאו איכותיות מרובות משתתפים, אפשרויות הקלטה, יכולות ניהול מתקדמות, קבוצות עבודה, חיבור לאפליקציות שונות של מיקרוסופט, הגדרת בוטים ועוד.

 

חבילת Office 365 Business Premium כוללת את כל יישומי הענן של החבילה הבסיסית אך עם גרסאות שולחן עבודה מלאות לתוכנות המשרדיות: Word, Excel, PowerPoint, Outlook, OneNote, Access (במחשבים שולחניים בלבד). להתקנה על עד חמישה מכשירים PC/MAC/Mobile

 

אבטחה מתקדמת נגד איומי סייבר והגנה על פרטיות המידע

אבטחת מידע הוא אחד מהנושאים הבעייתיים ביותר בניהול עסקי בעידן הדיגיטלי, המטריד ארגונים רבים. זאת במיוחד על רקע הכניסה לתוקף של חוק הגנת הפרטיות (אבטחת מידע), לפני כשנה, המגדיר את התנאים הנדרשים לשמירה על מאגר המידע שבידי הארגון, ואמצעי ההגנה הנדרשים ליישום.

 

חבילת Microsoft 365 Business באה לענות בדיוק על נושא זה.

 

חבילת Microsoft 365 Business היא החבילה המורחבת ביותר לעסקים קטנים, הכוללת את כל היכולות הנזכרות לעיל ומציעה בנוסף אבטחת מידע ועמידה בתקני השמירה על פרטיות המידע העדכניים ביותר, הגנה על הדואר ועל קבצי ה-Office של המשתמשים מפני איומי סייבר ופישינג (כגון קבצים לא בטוחים וקישורים חשודים המצורפים לדוא"ל) ומפני תוכנות זדוניות (Malware). בנוסף, הכלים של Microsoft 365 Business מונעים זליגת מידע, באמצעות הגנה על קבצים ממשתמשים שאינם מורשים לגשת למידע (פנימיים וחיצוניים).

 

כלי האבטחה של החבילה כוללים הזדהות מתקדמת עבור משתמשים ניידים, הגנה על נתונים עסקיים הנמצאים במחשבי ומכשירי החברה (גם אלו הנמצאים בבעלות העובדים) באמצעות Mobile Device Management , וכן הגנה באמצעות אבטחת המידע של Windows 10. עבור עסקים המתנהלים עם מערכות הפעלה בגרסאות קודמות, מיקרוסופט מציעה שדרוג ל-Windows 10 כחלק מהחבילה.

 

סוד ההצלחה העסקית: חיבור, שיתוף וסנכרון תמידי בין העובדים

מידע ונתונים הם הכלי הכי חשוב של כל עסק במלחמת הקיום שלו ובהתמודדות עם שלל מתחרים מקומיים וגלובאליים. 365 Microsoft היא מבחינה זו מערכת יעילה להפליא שמציידת את עובדי העסק ביכולות לצפות במידע שמתעדכן כל העת בזמן אמת ולשתף ביניהם מידע ונתונים במגוון דרכים. כשירות ענן היישומים זמינים עבור כל משתמש בכל עת ובכל מקום הן במחשב השולחני, הן במחשב הנייד ובטבלט והן במכשירים סלולריים מכל הסוגים: Android, iPhone, iPad, Mac וכמובן בכל מכשירי Windows. היכולות לצפות ביחד במידע מעודכן, לקיים דיונים וסיעור מוחות הן בסיס מצוין לרעיונות יצירתיים משותפים, לניצול מהיר של מגמות והזדמנויות וניצחון בתחרות. הן מספקות בכך פתרון יעיל במיוחד לעסקים שמפעילים צוותים בשטח, הן ברחבי הארץ והן ברחבי העולם.

 

מלבד הכלים המתקדמים והמותאמים לעסקים, לקוחות מיקרוסופט נהנים מהאמינות והתמיכה הרחבה של מיקרוסופט, הכוללת תמיכה מקוונת וטלפונית 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע. מערך השרתים והכלים הטכנולוגיים של מיקרוסופט מבטיחים יציבות וזמינות של המידע, עם התחייבות לזמן פעולה תקינה של 99.9%.

 

Microsoft 365 לעסקים הוא הנתיב המהיר לענן וליתרונותיו הכלכליים והתפעוליים. בצעד אחד יכול כל עסק לבצע קפיצת מדרגה נחשונית לעידן חדש של ניהול מתוחכם, דינמי ויצירתי ולהשוות את יכולותיו לאלה של הארגונים הגדולים בעולם.

 

אז אם אתם עומדים לפני שדרוג המחשבים במשרד, מנהלים סטארט-אפ במגמת צמיחה אשר צריך לשפר את הפרודוקטיביות והאבטחה השוטפת שלו, עמדתם בפני פרצת אבטחה או שהעסק צריך לעמוד ברגולציות כגון תקנות הפרטיות על פי החוק בישראל ובאיחוד האירופי (GDPR) - Microsoft 365 הוא הפתרון המושלם, שיעזור לתפעול השוטף של העסק, לצד פתיחת חלון הזדמנויות לצמיחה עתידית.

 

להתאמת פתרון Microsoft 365 לעסק שלכם, מלאו פרטים ונחזור אליכם >>

 

 

 

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים