שתף קטע נבחר

GETT רוצה וול סטריט: נערכת להנפקה עוד ב-2019

מנכ"ל GETT שלח מכתב לעובדי החברה בו הביע תקווה שהחברה תגיע לרווחיות תפעולית עד לחודש אוקטובר השנה, בכל המדינות בהן היא פועלת; "דירקטוריון החברה נתן לנו אור ירוק לבחון אפשרות של הנפקה. הכל תלוי ביכולת שלנו לעמוד ביעדים שהצבנו לעצמנו השנה"

גט הולכת להנפקה? דייב וייסר, מנכ"ל ומייסד אפליקציית ההסעות גט, שלח מכתב לעובדי החברה בו הוא מביע תקווה שהחברה תגיע לרווחיות EBITDA עד לחודש אוקטובר השנה, בכל המדינות בהן היא פועלת. מדובר ברווח שהוא הרווח התפעולי של חברה ללא הוצאות הריבית, המס, הפחת וההפחתות.

 

קונים יותר באשראי: היקף הרכישות ב-2018 הסתכם ב-330 מיליארד שקל

מבעד לחומות האבטחה: הצצה למתחם הכספות הפרטי בתל אביב

תשכחו משוויון: רק 1 מתוך 3 מועסקים בהיי-טק ב-2018 - אישה

 

במכתב מציין וייסר שמרבית המתחרות של החברה מראות גידול בהפסדים בשלוש השנים האחרונות; בניגוד אליהן, גט מתקדמת הן בהיקף הכנסותיה והן "במסע שלה לרווחיות".

גט ()
 

דייב וייסר, מנכ
דייב וייסר, מנכ"ל ומייסד אפליקציית ההסעות גט(צילום: אייל יצהר)

"ההגעה לרווחיות לצד המיקוד שלנו בעבודה מול עסקים, מחזקים את הבידול שלנו בעיני משקיעים ופותחים לנו אפשרות להנפקה כבר ב-2019", כתב וייסר, והוסיף כי "דירקטוריון החברה אף נתן לנו אור ירוק לבחון את האפשרות של הנפקה. אנחנו פוסעים בדרך ייחודית: חברת נסיעות שיתופיות רווחית המציעה שירות מצויין לחברות הטובות בעולם".

 

וייסר הסביר לעובדים כי "באספקט הדיווח הפיננסי החברה כבר מוכנה לצאת להנפקה, והתחלנו לדבר עם היועצים הפיננסים שלנו על הנושא. לנוכח העובדה שהנפקה תלויה בגורמי פנים וחוץ, אנחנו רוצים להיות ערוכים לזה כבר ברבעון הרביעי של 2019 - והכל תלוי ביכולת שלנו לעמוד ביעדים שהצבנו לעצמנו השנה".

 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים