שתף קטע נבחר

אתם שיתפתם
  זירת הקניות
  תלמידה נגד מועמד הליכוד שאמר שמצעד הגאווה פסול
  במהלך פאנל בחירות בתיכון בדרום זכתה תלמידה בת 16 לתשואות כשהטיחה בד"ר שלמה קרעי, מקום 27 ברשימת הליכוד: "אתה טענת שמצעד הגאווה הוא בושה ונגד הטבע"

   

   

   

  תלמידה בשם פז אלגריסי (16) זכתה בצהריים (יום ה') לתשואות במהלך פאנל בחירות בתיכון בדרום כשהתעמתה עם נציג הליכוד, ד"ר שלמה קרעי (מקום 27 ברשימה), בנושא זכויות הלהט"בים. לאחר מכן עלתה נציגת מפלגת כחול לבן שזכתה גם היא למחיאות כפיים כשאמרה: "מתחייבים לשוויון מלא, זה לא העניין שלי עם מי מישהו בוחר לישון בלילה". קרעי התחמק מלענות על שאלה בנושא.

   

  כל העדכונים וכל מה שצריך לדעת על בחירות 2019 במקום אחד - מתחם הבחירות של ynet  

   

  הפאנל התקיים בבית הספר התיכון "אשל הנשיא" במועצה האזורית בני שמעון שבנגב. התלמידים שאלו את נציגי המפלגות השונות שאלות, אך כאשר הגיע תורה של התלמידה פז אלגריסי, היא הפנתה את השאלה שלה לנציג הליכוד, ד"ר שלמה קרעי.

  פאנל הבחירות בתיכון (צילום: מיקה לוי)
  פאנל הבחירות בתיכון בדרום (צילום: מיקה לוי)

  שלמה קרעי מתמודד הליכוד ליכוד ()
  התחמק מלענות. ד"ר שלמה קרעי

   

  היא שאלה את קרעי, שהתבטא בעבר נגד קהילת הלהט"ב, אם כאשר הוא יהיה בכנסת הוא ימשיך באותו קו נגד הקהילה. "דיברת על שוויון, נכון?", שאלה אותו וציטטה את דבריו נגד להט"בים. בין היתר אמר נציג הליכוד כי מצעד הגאווה פסול, ונוגד את הטבע ואת התא המשפחתי. "אתה טענת שמצעד הגאווה הוא בושה ונגד הטבע. אתה אמרת את זה", הטיחה בו וזכתה למחיאות כפיים.

   

  "זו לא האג'נדה שעליה נבחרתי ואלו לא הדברים שאני מקדם", אמר לה ד"ר קרעי בהתחמקות וסירב במופגן לענות על השאלה,  למרות בקשת המנחה.

   

  בנקודה הזו לקחה את המיקרופון נציגת מפלגת כחול לבן, הילה שי וזאן, ואמרה: "חבל שמפלגת השלטון בוחרת לא לענות. אנחנו מתחייבים לתת שוויון מלא בחקיקה לכל אזרח במדינת ישראל. עם כל הכבוד, זה לא העניין שלי עם מי הוא או היא בוחרים לישון בלילה.

   

  "אם הוא אזרח מדינת ישראל, אם הוא פועל על פי החוקים ומשלם מיסים - הוא זכאי לכל דבר שאני זכאית לו, והילדים שלו יהיו זכאים לאותם דברים. לא יכול להיות שהם יצטרכו לברוח לחו"ל ולמשכן את כל החיים שלהם על משהו שלי מגיע באופן טבעי".

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: מיקה לוי
  פאנל הבחירות בתיכון בדרום
  צילום: מיקה לוי
  מומלצים