שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  האפליקציה שתאפשר לכם לגלוש בפרטיות
  דפדפן אנדרואידי המאפשר שליטה ביד אחת ובמחוות אצבע, שירות להמלצה על תכנים ופילטרים שיהפכו את התמונות שלכם ליצירת אמנות יפניות. סקירת אפליקציות

  OH Web Browser: דפדפן ייעודי לסמארטפון

  הדפדפן הזה תוכנן במיוחד לייצר חוויית גלישה שונה לסמארטפון, אינטואיטיבית ונקייה. כאן תוכלו לגלוש בפרטיות מרבית, בלי צורך לספק הרשאות גישה למיקום, למצלמה, למיקרופון או לאנשי הקשר, ולנקות בקלות את היסטוריית הגלישה ומאגר הנתונים.

   

  סקירת אפליקציות ()
   

  כפתורי השליטה מוקמו בתחתית המסך: תמצאו כאן אייקון בצורת יד שיוריד את התצוגה לתחתית המסך, לשליטה נוחה ביד אחת; זכוכית מגדלת שתפתח את החלון שבו תוכלו להזין כתובות; וגישה אל תפריט רב-אפשרויות, המאפשר, בין השאר שיתוף של דפי אינטרנט, שליטה על התצוגה, שמירה של פריטים מועדפים, ועוד.

   

  לדפדפן אפשרויות שליטה רבות באמצעות מחוות אצבע. לדוגמה: שתי הקשות יפתחו חלון חדש, הסטה שמאלה תחזיר אתכם לדף הקודם, ימינה לדף הבא, וכן הלאה.

   

  האפליקציה נפתחת תחילה לשבעה ימי התנסות חינם עם אפשרויות הפרימיום (עיצובים, חוסם מודעות וכו'), ולאחר מכן הן יבוטלו ויהיה עליכם לשלם עבורן.

   

  אנדרואיד

   

  Curated: שירות חברתי לאיתור ושיתוף תכנים

  אפליקציה חברתית חדשה (בגרסת בטא) בעלת ממשק ידידותי, לגילוי תכנים חדשים -  תוכניות טלוויזיה, ספרים, סרטים, פודקאסטים ואפילו משחקים. כמו ברשתות חברתיות אחרות, גם כאן תוכלו לתרום את המלצות התוכן שלכם, להגיב להמלצות של אחרים ולצבור עוקבים.

   

  סקירת אפליקציות ()

   

  בתחתית המסך ארבעה כפתורים: הראשון מיועד לעריכת פרופיל אישי, לעיון בתכנים שתפרסמו ולצפייה במספר העוקבים והנעקבים שלכם. הכפתור הבא מיועד לאיתור תכנים על פי נושאים (דרמה, קומדיה, טכנולוגיה, פוליטיקה ועוד), או בחיפוש חופשי.

   

  מצאתם המלצה שנראית לכם? לחצו על כפתור ה"פלוס". כאן תוכלו גם להוסיף ביקורות והערות משלכם. בכפתור הבא יישמרו כל התכנים שאהבתם. הכפתור האחרון יוביל אתכם לפיד, שבו תוכלו לעיין באופן חופשי ורנדומלי בהמלצות של החברים.

   

  אנדרואיד

   

  Japonismes: הזרם היפני

  הפעילו על התמונות האישיות שלכם פילטרים שיגרמו להן להיראות כיצירות אמנות שנוצרו בידי אמנים יפנים מודרניים ידועי שם, כמו הוקוסאי והירושיגה. התוצאה מתקבלת באיכות גבוהה, וניתן לשתף אותה עם אחרים או להפוך לטפט.

   

  אנדרואיד

   

  Sensor Charts: תמונת מצב

  רוצים לדעת אם הסמארטפון מתפקד כראוי? אפליקציה המספקת תמונת מצב אמיתית, הכוללת גרפים ונתונים על הבהירות, הסוללה, מצב זיכרון העבודה ועוד.

   

  אנדרואיד

   

  סקירת אפליקציות ()

   

  חשיבה מהירה: ניתוח מהיר

  משחק חשיבה חדש בעברית. בחרו במהירות, בתוך שתי שניות, באחת מבין שתי תשובות לשאלות המוצגות כאן (מעל 300). השאלות כוללות ידע כללי, זיהוי תמונה, השלמת משפטים וחישובים מתמטיים.

   

  אנדרואיד

  אייפון

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים