שתף קטע נבחר

אבל בשדרות: ששון שרה, "סמל העיר", נפטר במפתיע

חבר הליכוד, שהמכולת שבבעלותו היוותה מקום מפגש לרבים, התמוטט ומת לאחר שלקה בדום לב. ראש העיר: "הוא לא רצה דבר לעצמו, ייחד את משפחתו היקרה ואת אשתו כדי לעזור לאחרים"

ששון שרה, אחד מסמליה של העיר שדרות ומי שנחשב לאיש הכי מפורסם בעיר, נפטר אתמול (ה') במפתיע מדום לב.

 

שרה, מוותיקי העיר, היה חבר מפלגת הליכוד. לא היה מי שהכיר אותו מהמכולת המפורסמת בבעלותו, במרכז המסחרי בשדרות, שהייתה מקום מפגש לרבים מתושבי העיר שנהגו לנהל בה שיחות על המצב במדינה.

ששון שרה (משמאל) עם ראש העיר של שדרות, אלון דוידי, וקרוב משפחה  ()
ששון שרה (משמאל) עם ראש העיר של שדרות, אלון דוידי, וקרוב משפחה

אתמול הגיע שרה לסניף הליכוד בעיר והתרגש מאוד לקראת הגעתו המתוכננת של ראש הממשלה בנימין נתניהו למקום. שרה היה מתומכיו הנלהבים ביותר של נתניהו, דיבר רבות בשבחו ותכנן להיפגש עמו אמש.

 

אלא שאתמול אחר הצהריים חש ברע וכשהגיע לקבל טיפול בסניף קופת חולים, התמוטט ונפטר. השמועה על מותו נפוצה בתוך דקות ואבל כבד נפל על העיר.

 

ראש העירייה, אלון דוידי, ספד לו: "הלך לעולמו אחד מהסמלים המיוחדים של הליכוד במדינת ישראל, אחד מוותיקי הליכוד בעיר. ששון היקר, במשך כל שנותיי, לא רק כראש עיר, אלא גם כתושב, ראיתי שדבר אחד ומיוחד אפיין אותו - הוא לא רצה דבר לעצמו, ייחד את משפחתו היקרה ואת אשתו כדי לעזור לאחרים. אני משתתף בצערה הכבד של משפחת שרה היקרה ושל העיר שדרות כולה. יהי זכרו ברוך".

 

נתן בר יוחאי, תושב שדרות, סיפר אמש כיצד נהג שרה לתת מתן בסתר: "מחר בבוקר יהיו הרבה אנשים שייכנסו לשבת רעבים. פשוט לא יהיה את ששון שייתן להם בסתר, ויעשה את עצמו כאילו הוא מתווכח איתם. רק בודדים יודעים כמה צדקה הוא פיזר בסתר לאלמנות, ליתומים, לגלמודים, ולכאלה שהחיים לא האירו להם פנים".

 

יובל גבאי, חבר ותיק של שרה, שבעבר אף החליף אותו בתפקיד יו"ר סניף הליכוד בעיר אמר אמש: "קברניטי העיר צריכים למצוא דרך להנציח אותו בצורה הכי מכובדת, כי הוא היה הכי ראוי".

 

שרה יובא למנוחות מחר בשעה 21:00 בבית העלמין בעירו.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים