שתף קטע נבחר

תיעוד בלעדי: כך הותקפו הצעירים מחוץ למסיבה ב"האומן 17"

הפרקליטות צפויה להגיש בשבוע הבא כתב אישום נגד שלושת החשודים מיפו בתקיפת הצעירים מחוץ למסיבת הגייז בתל אביב. מצלמות האבטחה תיעדו את התקיפה: כיצד החשודים בעטו, היכו באגרופים ונמלטו

תיעוד בלעדי: התקיפה האכזרית של שלושת הצעירים בני ה-20 מירושלים בסיומה של מסיבת גייז במועדון "האומן 17" בתל אביב תועדה במצלמות האבטחה. אתמול (ה') הצהירה המשטרה שבכוונת הפרקליטות להגיש כתב אישום נגד שלושת הצעירים מיפו בגין תקיפה חמורה וגרימת חבלה בנסיבות מחמירות.

 

 

שלושת החשודים, טריק קרש, איברהים חיגאזי ויוסף חיגאזי, בשנות העשרים לחייהם מיפו, הכחישו עם תחילת החקירה כל מעורבות באירוע. מאחר שלא נמצאו בחקירת המשטרה עדויות לכך שהתקיפה בוצעה על רקע להט"בופובי לא צפוי כתב האישום לכלול עבירות המאפיינות פשעי שנאה.

תקיפת שלושה צעירים בסיומה של מסיבה במועדון ה
תיעוד התקיפה במצלמות האבטחה

תקיפת שלושה צעירים בסיומה של מסיבה במועדון ה

גורם במשטרה אמר ל-ynet כי למרות שייתכן שהרקע לתקיפה קשור לזהות המינית של הקורבנות, לא הצליחו החוקרים להביא ראיות מספקות לכך, כמו אמירות של החשודים בחקירה או עדי ראייה. מעצרם של שלושת החשודים הוארך עד ליום שני הבא, אז צפויה הפרקליטות להגיש נגד שלושת החשודים כתב אישום ובקשה למעצר עד תום ההליכים.

 

בעקבות דיווח שהתקבל במוקד 100 של המשטרה ממאבטחי המועדון, עצרו שוטרי מרחב יפתח שניים מהחשודים במקום. חשוד נוסף שניסה לעזוב את המקום ברכבו נעצר גם כן.

עידו מאיר, הוכה מחוץ לאומן 17 בשל נטיותיו המיניות ()
אחד מקורבנות התקיפה. "הומופוביה ואלימות - פנים רבות להן"

לאחר התקיפה שחזרו שניים מהקורבנות את האירוע שהותיר בהם צלקת. "בחרתי להיחשף בשמי ובפניי, כי הומופוביה ואלימות - פנים רבות להן. לא מדובר רק בשוד, אלא בראש ובראשונה תקיפה", כתב בפייסבוק עידו מאיר. "הכתף שלי נפרקה ממקומה, אפי נשבר ואני סובל מכמה שברים בגולגולת ובעיקר מחוסר יכולת לישון בלילה כתוצאה מכאבים וטראומה".

 

הוא הוסיף כי "עד השלמת הגשת העדות במשטרה, זה כמעט הרגיש שאני צופה בחיי מהצד ולא חי אותם, בעקבות כמות הדיסאינפורמציה וההשערות במדיה החברתית".

 

קורבן נוסף שחזר בשיחה עם ynet: "פתאום אני מרגיש אגרוף ללסת. חבר שלי שראה שעומדים לתת לי עוד מכה, ניסה להגן עליי ולעצור אותו, אבל הוא קיבל מכה לראש. בשלב הזה הקיפו אותו שלושה או ארבעה אנשים והתחילו להכות אותו בלי רחמים. בהתחלה חבר שלי עוד הצליח להדוף אותם, אבל שניים התנפלו עליו, הורידו אותו על הרצפה עם אגרופים ובעיטות בכל חלקי הגוף".

 

"לחבר שלי נשבר האף, נפרקה לו הכתף, הוא נפגע גם בעור התוף ויצא משם עם חבלות בכל הגוף. אני יצאתי מזה בזול עם שטף דם בפנים". הוא הוסיף: "מצד אחד יכולים לתקוף היום על הכול, אבל מצד שני זה נראה שם ממש חיכו להרביץ למישהו. זאת טראומה לכל החיים".


פורסם לראשונה 07/03/2019 21:21

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים