שתף קטע נבחר

אתם שיתפתם
  זירת הקניות

  בן חמש, לבד ברחוב: "עכשיו השער נעול"

  אביב שטרן ממעלה שומרון יצא משער מהצהרון הפרטי שלו - ושוטט לבדו ביישוב במשך 20 דקות. למרבה המזל, חברה של אמו נתקלה בו. האם רונה: "אפשר רק לדמיין את האסון שנמנע"

  רונה שטרן ובנה אביב, שיצא לבדו ונמצא משוטט לבדו כקילומטר מחוץ לצהרון שלו ביישוב מעלה שומרון ()
  "איך ילד מסתובב לבד ברחובות?" רונה שטרן ובנה אביב

   

  "מצאתי את אביב מסתובב לבד ביישוב": אביב שטרן יצא שלשום (יום ג') מהצהרון הפרטי שבו הוא שוהה ביישוב מעלה שומרון, שבמועצה האזורית שומרון, והסתובב לבדו במשך כ-20 דקות עד שחברה של אמו, רונה, נתקלה בו במקרה ברחוב ואספה אותו. "לא ידעתי את נפשי מרוב לחץ ובהלה", סיפרה האם רונה. "איך ילד שאמור להיות בגן מסתובב לבד ברחובות?".

   

  לאחר שחברתה של רונה הודיעה לה כי מצאה את אביב, התקשרה האם המבוהלת לצהרון, ולדבריה אמרה לה המטפלת כי "בדיוק התכוונתי להתקשר אליך ולספר שאביב נעלם ושאנחנו מחפשים אותו".

   

  מבדיקת המקרה עולה שאביב רב עם אחד הילדים ויצא לחצר, אולי כדי להירגע. "ראיתי שאחת המטפלות מדברת בטלפון והשנייה בתוך הגן. השער לא היה נעול, אז יצאתי החוצה", סיפר אביב לאמו לאחר שהרוחות נרגעו.

   

  בדיקה נוספת העלתה שהילד הרחיק מהגן למרחק של כקילומטר, עד שנתקל כאמור בחברה של אמו. "אפשר רק לדמיין איזה אסון נמנע כאן", אמרה רונה.

   

  מהנהלת הצהרון נמסר בתגובה: "הילד נצפה בורח מהשער האחורי, שבאופן קבוע אינו נעול. הסייעת הבחינה בו, אך לא יכלה להשאיר את הקבוצה ללא השגחה. היא דיווחה לרכז הביטחון, והילד נמצא בריא ושלם. הבוקר השער כבר נעול".  

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים