שתף קטע נבחר

אתם שיתפתם
  זירת הקניות
  ערב של עימותים: חזן הפריע לזנדברג, נאום של בנט פוצץ
  ח"כ חזן דרש מיו"ר מרצ "להתנצל על הביקור אצל אבו מאזן" במהלך הרצאה שנשאה באוניברסיטת תל אביב. בקרייה האקדמית אונו פוצץ נאום של יו"ר הימין החדש על ידי פעיל של מחאת המתמחים. צפו בתיעוד העימותים

   

   

  ח"כ אורן חזן פוצץ הערב (ה') הרצאה של יו"ר מפלגת מרצ, תמר זנדברג, באוניברסיטת תל אביב. חזן קרא לה להתנצל על הביקור שערכה ברמאללה ובמקום התפתחה מהומה. במקביל, פעיל של מחאת המתמחים הפריע לנאומו של יו"ר הימין החדש נפתלי בנט בקרייה האקדמית אונו ואף תקף את אחד מאנשי המפלגה.

   

  כל מה שצריך לדעת על בחירות 2019 במקום אחד - מתחם הבחירות של ynet

   

  אורן חזן ותמר זנדברג (מתוך עמוד הפייסבוק של ח
  אורן חזן מנסה להגיע לזנדברג(מתוך עמוד הפייסבוק של ח"כ אורן חזן)

  בסרטון שפרסם בעמוד הפייסבוק שלו נראה חזן אומר: "הייתי בסביבה ושמעתי שזנדברג מרצה כאן", לאחר מכן הוא תועד פותח את הדלת ומנסה להגיע אליה, תוך שהוא דורש ממנה ש"תתנצל על הביקור שערכה אצל אבו מאזן".

   

  חזן טען שהוא הגיע "לתבוע את עלבונם של חיילי צה"ל" ובמקום פרצה מהומה. אחד הנוכחים הרים את קולו על חזן ודרש ממנו "ללכת הביתה".

   

   
  במקביל, אחד מפעילי מחאת המתמחים הפריע לנאומו של יו"ר הימין החדש נפתלי בנט בכנס שהתקיים בקרייה האקדמית אונו. במהלך הנאום ובמהלך הזמן שהוקדש לשאלות ותשובות הטיח הפעיל טענות בנוגע למבחני לשכת עורכי הדין.
   
  כשבנט החל לענות על הטענות הוא נקטע פעם אחר פעם על ידי הפעיל. באחת הפעמים שהפעיל התפרץ לדברי בנט הוא העיר לו: "דרך ארץ קדמה לתורה".
  נפתלי בנט (באדיבות הקרייה האקדמית אונו )
  בנט, הערב. "לא אוכל להישאר במקום שבו מתקיימת אלימות"(באדיבות הקרייה האקדמית אונו )
  הנוכחים באולם ניסו להוציא את הפעיל בכוח ובמקום התפתחה תגרה. בנט, שהזהיר לפני כן שייאלץ לעזוב את הכנס את ההטרדה תמשיך, נטש את הבמה והכנס פוצץ.
   
  לפני צאתו אמר בנט: "לא אוכל להישאר במקום שבו מתקיימת אלימות". הנוכחים במקום קראו להזמין לפעיל משטרה.

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מתוך עמוד הפייסבוק של ח"כ אורן חזן
  חזן מנסה להגיע לזנדברג
  מתוך עמוד הפייסבוק של ח"כ אורן חזן
  מומלצים