שתף קטע נבחר

איגוד האתלטיקה התעשת - משכורתו של אלכס אברבוך תשונה

אחרי ששכרו של סגן אלוף העולם לשעבר בקפיצה במוט ומי שאחראי על פרויקט פיתוח הענף קוצץ בלי סיבה, באיגוד חזרו בהם מהחלטתם. תגובת האיגוד: "הכסף הוחזר לו מתוקף ההסכם. הוגשה לו הצעה לחוזה חדש, אם יסרב ניפרד כידידים"

חודש לאחר שקופץ המוט לשעבר אלכס אברבוך הופתע לגלות שאיגוד האתלטיקה קיצץ לו בתלוש המשכורת 2,500 שקלים, באיגוד החליטו לשנות את דעתם ויעלו לו בחזרה את המשכורת כדי שירוויח את אותו הסכום מלפני הקיצוץ.

 

אברבוך בן ה-44, שזכה במדליית כסף באליפות העולם ופעמיים בזהב באליפות אירופה, ואף ייצג את ישראל במשחקים האולימפיים בסידני ובאתונה, היה אחראי בשנים האחרונות על פרויקט פיתוח הקפיצה במוט באיגוד, ועבד במקביל גם באתנה כאחראי על קידום הענף בקרב ציבור הנשים.

 

אברבוך. סיפור הזוי (צילום: אורן אהרוני) (צילום: אורן אהרוני)
אברבוך. סיפור הזוי(צילום: אורן אהרוני)

 

"התחילו באופן מפתיע לקצץ לי", סיפר אברבוך ל-ynet כשהוחלט בזמנו לשנות את שכרו. "נובמבר-דצמבר היה בסדר, אבל פתאום ראיתי בתלוש של ינואר שהתחלתי לקבל פחות כסף, דווקא עכשיו כשהגיעו הישגים ויש יותר פעילות אז מתחילים לקצץ? אם לא רוצים אותי אמצא משהו אחר. אני עושה הכל באהבה ולא נראה לי שגם לאיגוד יש תשובה מדוע הם עשו לי את זה".

 

עוד אמר אברבוך: "אי אפשר להתקדם ככה. רוצים שיהיה יותר עסקונה או יותר ספורטאים? יש גם דרכים לעשות את זה, ראינו גם מה עשו לאורי ששון השבוע. צריך לדעת ללוות ספורטאים במהלך ארבע שנים וגם ביום שאחרי עם עבודה במערכת לכל מי שיש ככה ניסיון, אבל בינתיים רק הולכים אחורה".

 

באיגוד האתלטיקה הגיבו: "אלכס קיבל את ההחזר מתוקף ההסכם שיש לו. הוגש לו חוזה חדש מופחת שמחכה לחתימה שלו. מידה והוא לא יהיה מקובל עליו ניפרד כידידים".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: אורן אהרוני
אלכס אברבוך
צילום: אורן אהרוני
מומלצים