שתף קטע נבחר

קוזאקים ויין של הרבי: פורים ברחוב החרדי

רחל אמנו (עם כיתוב, שלא תחשבו שזו לאה בטעות), הרב עובדיה יוסף – ושוקו בתחפושת של אדמו"ר: שלל להיטי פורים ברחוב החרדי הגיעו לאולפן ynet, ומה עשו מאחור שני קרנפים ורודים?

 

לצד שלל הכלות והאברכים בני השש – תמצאו בבני ברק, אלעד וביתר עילית גם הרבה הרב-עובדיה, אדמו"רים צעירים, "כלת שבת" ואבות ואמהות האומה. ככה זה כשמתחפשים "ערכי". אבל גם תחפושות שליליות יש. מתי בפעם האחרונה התחפשתם לקוזאקים?

 

<< הכול על העולם היהודי - בפייסבוק של ערוץ היהדות >>

 

ואתם חייבים להיכנס לעמוד פורים המיוחד שלנו

 

הרבה ילדים בוחרים בתחפושת של "איחוד הצלה". היא כוללת ציוד מלא. זה להיט מאוד גדול בעולם החרדי, כי כולם מעריכים שם את המתנדבים האלה. ומה עוד מעריכים? אם תסתובבו בריכוזים החרדיים היום, פורים, ומחר (שושן פורים) – תראו עשרות טרנזיטים עם בחורי ישיבה חסידיים תלויים מצידיהם, לבושים בתלבושות מרוקניות. רק בפורים החרדים האשכנזים מרשים לעצמם להתחפש לספרדים.

 

מה שפחות מעריכים וגם נאבקים בו, ללא הצלחה מרובה - זו תופעת העישון בקרב ילדים ונוער, שהפכה בשנים האחרונות לטרנד פורימי לא ברור. בעיריית בני ברק יצאו למלחמה בתופעה, ולקראת פורים נערך מסע פרסום ברחובות העיר תחת הסלוגן "ונשמרתם מאוד לנפשותיכם", כדי להזהיר את הילדים שלא לעשן - ואת המבוגרים לשמור על הילדים.

 

  ()
את זה לא תראו בבני ברק

 

ויש גם מארזי משלוחי מנות מאויירים, בונבוניירה בלי השוקולד, ערכות יצירה לחג – ויין מהול של הרבי מלובביץ', שלא נס ליחו. פורים באולפן ynet.

 

עוד פורים בערוץ היהדות :

 

 

 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים